Spirit

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2016. augusztus 17.

Fej: papaja, ananász, citrom

Szív: fehér liliom, őszibarack, málna

Alap: szantálfa, ámbra, pézsma

Audry1

2020. augusztus 23.

Elég sok Spirit parfümöt vásároltam meg látatlanban, mert kifogyóban voltam az illatszerekből. Ennek ellenére szerintem kellemes illata van. Nem a legtartósabb, de rajtam sajnos egyik márkás és ennél drágább parfüm sem az.
Ár/érték arányban szerintem nagyon megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Ár/érték arányban szerintem nagyon megéri!

pilleriin

2019. május 31.

Nem rossz, nem rossz, de nem estem tőle hanyatt. Rajtam őszibarackos ananász. 8 fújásnyi kell belőle és 2 órán belül elillan. Testpermet-kategória, ennyi pénzért megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Blackxentric

2018. július 23.

Finom gyümölcsös illat amit nyáron szívesen használok. Ennyi pénzért pedig ajándék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Tarkamacska

2018. július 7.

Tudom már, mire emlékeztet! Ugyan az Oriflame Eclipse-éhez hasonlót kerestem -és arra is hajaz picit-, de leginkább az Estée Lauder Pleasures Exotic-jához hasonló az illata, és az összetevőik között is rengeteg a közös. Ár-érték arányban fenomenális, a tartósságáról még nincsen tapasztalatom, de ennyi pénzért kb. lényegtelen is a dolog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

susie.birkas

2018. június 12.

Csodás illat, csodás áron. Nekem nagyon tetszik és mindig lesz egy tartalék üvegem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 12.

Ophelia

2018. március 23.

Kellemes, friss illat, tavaly óta most került a kezem ügyébe, és még mindig nagyon tetszik, ahogy lentebb írták, egyszerű, de nagyszerű, nem lehet mellényúlni vele. Nagyon olcsó, de cseppet sem ócska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Ennie86

2018. február 2.

Nagyon finom, gyümölcsös, csajos illat. A barack és a szantálfa érvényesül az én bőrömön. Már sokadjára teszteltem. Nyárra tutira veszek magamnak. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.

ZsokaN

2017. november 30.

Sokkal jobban megérte, mint bármelyik drága parfüm! Tartós, kellemes illat, nem pacsuli. Akár 3-4 óráig is megmarad az illata. Odáig vagyok érte, az áráról nem is beszélve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Nettney

2017. július 22.

Erre az illatra nem lehet semmi negatívat mondani. Könnyű kellemes illata van, olcsó, viszonylag tartós (1-2 óráig) pici, könnyen elfér a táskában. Mi kell még? 🍍
Nem nevezem a kedvencemnek , de amit kell azt hozza 😊 és megéri az 5 csillagot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Nem nevezem a kedvencemnek , de amit kell azt hozza 😊 és megéri az 5 csillagot

Saranhuone

2017. június 24.

Kezdek rákattanni ezekre a parfümökre. Tartósak, olcsók és mindig megtalálom köztük az épp hőmérsékletnek megfelelőt (én ez alapján is választok, télen a töményebb, tavasszal a frissebb, nyáron a gyümölcsösebb illatokat szeretem). Télen a vaníliával, tavasszal a tangerine-ssel, nyáron pedig ezzel tolom. Friss, gyümölcsös, könnyű és a többiekhez képest ez is elég tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.