Spirit

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Saranhuone, az összetevőket feltöltötte: LUNACICA, Módosítva: 2021. augusztus 2.

Lelőhely:   drogériák

Megjelenés éve: 2020

Fejjegyek: cseresznye, barack, kókusz, rózsaszín bors, feketeribizli

Szívjegyek: jázmin, írisz, narancsvirág, rózsa

Alapjegyek: vanília, pézsma, karamel, szantálfa

Spirit of White Vanilla EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, üvegesen még átgondolom:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

k001

2021. július 23.

Talán úgy tudnám leírni ezt az parfümöt, hogy ha a vanília illat a napfény, akkor az ő illata kb. olyan, mint amikor az ember kilép egy sötét irodaházból délben, napszemüveg nélkül, és a szemben lévő üvegfelületekről, a fehér járólapról, a kocsikról, mindenhonnan vakítóan tükröződik felé. Nem sokba kerül, én ahhoz képest is akciósan vettem, de számomra ennyit sem ért meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 23.

LUNACICA

2021. július 23.

Vásárlás előtt nem tudtam mire számítsak,mert online vásároltam,de nagyon kellemesen csalódtam.Először megijedtem,mert a felfújás után nagyon erős intenzív illata volt,és nyárra nem szeretem az ilyen intenzív illatokat,de aztán 10-15 perc eltelte után már egy nagyon kellemes,könnyed vaníliás virágos illat maradt,ami legnagyobb meglepetésemre,még este is érezhető volt,sőt másnap reggel még a hajamon finoman még mindig érződött az illata. Szóval nekem nagyon bejött ez az illat. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 23.

Saranhuone

2020. december 7.

A kedvencem a Spiritek közül a Golden Vanilla, a neve alapján annak egy könnyebb változatára számítottam ami jó lehet tavasszal és nyáron is. Valóban van hasonlóság de ebben a virágok és gyümölcsök is befigyelnek, sokkal könnyedebb, krémesebb mint a Golden szóval akiknek az túl tömény, ez a verzió tetszeni fog. Finoman vaníliás, körülölelő illat és tartós is, másnap még simán érzik a levetett ruhán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 7.

Alkoholok: Alcohol Denat., Alcohol
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Limonene, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citronellol, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol