Splat

Ár:   795 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fannitazia, Módosítva: 2018. július 25.

Lelőhely:   patikák, drogériák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Gyengéd fehérítés és erősítés az érzékeny fogaknak.

A háromféle szén (bambusz, aktív szén, faszén), valamint az ananász kivonatból nyert bromelin gyengéden tisztítják a fogakat és segítenek a fogkő eltávolításában. A kalcium hidroxilapatit erősíti és újjáépíti a fogzománcot. A fogkrém cink-citrát tartalma gondoskodik a friss tisztaságról, útifű- és nyírfalevél-kivonatai nyugtatják a fogínyt. Klinikailag igazolt tisztító hatás.

Nem tartalmaz fluoridot, SLES-t, PEG-et, parabéneket, mesterséges aromát és színezéket.

Bagagabcsi

2020. június 8.

Többször vettem már, nagyon szeretem. Alapvetően azért próbáltam ki, mert sajnos nagyon erős színű (feketés) lerakódás van a fogaimon, amit korábban fogorvos távolított el félévente. Eddig semmilyen fogkrémnek nem sikerült ezzel megbirkóznia, ezért úgy döntöttem, kipróbálok egy aktív szenes fogkrémet, hátha. És a legnagyobb meglepetésemre néhány nap után látható volt az eredmény, 1 hét alatt - napi 2 fogmosással - pedig szinte teljesen eltűnt az elszíneződés. Az íze nekem tetszik, aki kicsit fura, az a nagyon sűrű állagú, és hogy nem oldódik fel teljesen a fogmosás végére, darabkák maradnak utána a mosdókagylón. De ezzel együtt lehet élni 🙂

Update: az 5*-ot 4*-ra módosítom, mert ismét érzékeny lett tőle a fogam, és most esett le, hogy a múltkor is ezért váltottam vissza a másik fogkrémemre, mert mire eltűnt a lerakódás, érzékennyé tette a fogam 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 8.

Mercy23

2020. május 7.

Fluorid mentes fogkremet keresve ezt is kiprobaltam. Nekem nem feheritett, és az íze és állaga számomra borzasztó. Sose vennem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

Guille

2019. december 23.

Nagyon jó termék, nem bántja a fogakat, kíméletes, jó állagú és elvileg fehérít is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 23.

uagic

2019. november 11.

Már sokadjára veszem újra, hatalmas kedvenc lett. Korábban többféle fogkrémet is használtunk, egyik mellett se sikerült megállapodni, sőt a Bled-a-meg használatánál még érzékennyé is váltak az ínyeim és véreztek. A Biomed mellett ez szinte azonnal megszűnt, szépen tisztít, kellemes érzetet ad, sokáig tart a frissesség. Mivel szinte csak zöld hozzávalói vannak és mentes a káros anyagoktól, mindez pedig 1000 Ft-ért beszerzhető, bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

BeataK

2019. július 21.

Kutyafuttában emeltem le a polcról, így nem is vártam tőle semmi extrát, de kellemesen csalódtam. Én valamennyi fehéredést is tapasztaltam, de nem ez amiért 5 csillagot kap. Nagyon jól tisztít anélkül, hogy véresre kelljen sikálni a fogínyemet és a fogkő ellen is tökéletes. Alapvetően nem vagyok egy nagy bio termék rajongó, de ez hatékony és természetes is egyben. Mindenképp újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

kirrach

2019. július 1.

Az első aktívszenes fogrémem, imádom! :) Euro Familyban láttam meg először 990-ért és elég izgalmasan bionak tűnt, megfogott a csomagolása, szóval jött velem. Egy ezres 100 grammért nem tűnik rossz vételnek, igaz? :D Amúgy feltűnt, hogy gramm van rajta és nem milliliter, mint a legtöbb fogrémen?
Valóban sűrű anyagról van szó, szorítani kell, ha azt akarod kijöjjön. Az íze érdekes, kicsit kesernyés, én az első alkalmakkor - ezt kapjátok ki; állandóan éhes voltam - ugyanis arra emlékeztetett, amikor grillpartyn egy husi ráesik a tűzre, de mielőtt elszenesedne gyorsan kikapjátok és lesz benne az a kesernyés íz... na pont olyan íze van, szerintem ez a szén :D
Jól tisztít, kellemesen, de nem túlzottan habzik. A hab enyhén szürke, tényleg csak annyira, hogy éppen ne tudd azt mondani rá, hogy fehér. A reklám a tisztításról szól, ennek maximálisan eleget tesz. A családom annyira szerette, hogy azonnal kellett menni venni egy másikat :) Viszont ami nem tetszett benne, hogy nem tud 100%-osan feloldódni, kicsi, rágógumi szerű sűrű maradványok megtalálhatók a mosdókagylóban, miután kiköptem a habot... ennek ellenére jár az 5* .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

atram

2019. május 29.

Az évek alatt sok fogkrémet használtam, de ez eddig a legjobb. Mar első használat után fehérebbek és tisztábbak lettek a fogaim. Az íze nem olyan mentolos, mint egy átlag fogkrémé, de a hatása sokkal jobb és a nap folyaman sokkal tovább érzed tisztáknak a fogaid. Mi csak ezt használjuk. Ami még előny, hogy természetes anyagokból van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Kinguska09

2019. január 13.

Par napja kezdtem el hasznalni es eddig tetszik :)

Tapasztalatok :
1. Kellemes mentolos iz
2. Jol tisztit
3. Kellemes leheletet biztosit
4. Lekopogom de eddig nem tette erzekenyekke a fogaim (sokszor elofordult mar hogy azt” igerte “egy fogkrem hogy jo az erzekeny fogakra megis jobban azza tette DE ez nem )
5. Kelloen feherit is . igaz en napi 2-3 alkalommal hasznalok feherito szajvizet is
6. Az alaga tetszik jol habzik es “nem szinez be semmit mint sok hasonlo fogkrem”

Ar ertek aranyban szerintem megeri 1000 ft korul vettem .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Par napja kezdtem el hasznalni es eddig tetszik :)

Tapasztalatok :
1. Kellemes mentolos iz
2. Jol tisztit
3. Kellemes leheletet biztosit

Ar ertek aranyban szerintem megeri 1000 ft korul vettem .

Gyevocska

2018. december 22.

Hm... Előttem annyian dicsérték az ízét, nekem meg pont az nem jön be. Nagy lelkesedéssel kezdtem neki egyik reggel a fogmosásnak. Nos, először is minden erőmre szükségem volt, hogy egy adagot ki tudjak préselni a tubusból. Adhatnának mellé olyan marokerősítő gumigyűrűt, ami ugyan retro, de nagyon hasznos. Nem, nincs erőtlen kezem, mégis először kifogott rajtam.
No, az íze aztán maga volt a meglepetés. Olyan voltam, mint Phoebe a Jóbarátokban, amikor sós vizes karamellát kóstol: "Mi a fene ez az izé.....????" Egyszerre sós és savanyú, némi mentolos felhanggal. A fehérítő hatásáról nem tudok nyilatkozni, még nem használom annyi ideje. Újra nem fogom venni, de ezt hősiesen elhasználom. Aztán az is lehet, hogy függő leszek, ki tudja???

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 22.

Yummy

2018. december 5.

Nekem tetszik. Számomra kellően frissítő, de jó az íze, a színe és az összetevők. Fehérítő hatást nem vettem észre. Kicsit mintha gyorsabban fogyna mint egy átlag fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin, Xylitol

A foszforsav egyik kalciumsója. A kalcium-foszfát alkotórészeket használják kozmetikai és testápolási termékekben, pl. pirosítók, fogkrémek, szemfestékek,  púderek, alapozók, rúzsok és bőrápolási termékek gyártásánál. Szájápolási termékekben használva csiszolja a fogakat, csökkenti a szájszagot, tisztítja és szagmentesíti a fogakat és a szájüreget.