KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Splat

Ár:   795 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fannitazia, Módosítva: 2018. július 25.

Lelőhely:   patikák, drogériák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Gyengéd fehérítés és erősítés az érzékeny fogaknak.

A háromféle szén (bambusz, aktív szén, faszén), valamint az ananász kivonatból nyert bromelin gyengéden tisztítják a fogakat és segítenek a fogkő eltávolításában. A kalcium hidroxilapatit erősíti és újjáépíti a fogzománcot. A fogkrém cink-citrát tartalma gondoskodik a friss tisztaságról, útifű- és nyírfalevél-kivonatai nyugtatják a fogínyt. Klinikailag igazolt tisztító hatás.

Nem tartalmaz fluoridot, SLES-t, PEG-et, parabéneket, mesterséges aromát és színezéket.

Yummy

2018. december 5.

Nekem tetszik. Számomra kellően frissítő, de jó az íze, a színe és az összetevők. Fehérítő hatást nem vettem észre. Kicsit mintha gyorsabban fogyna mint egy átlag fogkrém.

Yummy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

KST

2018. november 27.

Új kedvencem. Bejön az íze, az összetevői. Szeretem, hogy utána nem érzem száraznak a számat belülről. A fogínyvérzés is mintha megszűnne, amikor ezt használom. A csomagolás szerint 30 másodperc alatt is ugyanolyan jól tisztít, mintha tovább mosnál vele fogat. Lehet, hogy placebo, de nálam ez igazolódott. Szerintem minimálisan fehérít is.

KST
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

Birgo

2018. november 21.

Fehérítő hatását sajnos nem vettem észre, az íze is elég érdekes, nem igazán mentolos... az Ecodenta helyett próbáltam ki, mégis egyszerűbb, mint rendelni, nem volt akkora csalódás, de nem valószínű, hogy újraveszem.

Birgo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

cskittix

2018. november 20.

Néhány napja használom csak a fogkrémet, tehát túl nagy tapasztalataim nincsenek. Fehérítést tőle sem vártam, nálam a fő szempont, hogy természetes összetevőket tartalmazzon, ezért választottam. Az íze nekem nem tetszik, túl semleges, aki nem szereti a tolakodó mentol ízt annak beválhat (nekem ez hiányzott). Szeretném majd kipróbálni a kókuszos "testvérét" is.

cskittix
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

2018. szeptember 24.

A Splat másik szenes- Blackwood nevű- fogkrémjéhez hasonlóan ez is nagyon bevált és kevesebb mint feleannyiba kerül. Nem érzékenyek tőle a fogaim, Parabén , SLS, fluoridmentes, és nem tolakodó az íze. A fehérítésről nem tudok sokmindent elmondani, mert közben kúkuszolajjal is fehérítem a fogaimat, de jól tisztít. Alig várom, hogy kipróbáljam a Splat zománc regeneráló fogkrémjét is! A cég ÁLLATBARÁT:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

PixieCat

2018. szeptember 15.

Új kedvenc fgrémem! :) Sok agyonreklámozott fogkrémet kipróbáltam már, egyik se tudott semmi extrát. Olyan fokrémet kerestem ami fluorid, parabén, SLS, édesítőszer mentes, és ez pont megfelelt minden elvárásomnak. Arra számítottam, hogy fekete lesz, de szerencsére csak világosszürke :) Az íze nem rossz, mentolos, de nem édes. Kevés ideje használom csak, de nagyon beleszerettem, nem tervezek visszatérni a hagyományos fogkrémekre.

PixieCat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

nyuszo

2018. augusztus 28.

Első tubus vége felé járok...minimális fehéredést látok, de túl nagy csoda nem történt! Maga a krém sűrű, halványszürke massza, nem túl erős mentolos-gyömbéres (?) ízű, enyhe citromfüves beütéssel.....kellemesnek mondanám, de ha elfogy esélyt fogok adni egy másik márka termékének, és ha az nem válik be, lehet, hogy visszatérek....

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 28.

estrella95

2018. augusztus 1.

A kókuszos "testvére" után kíváncsiságból vettem meg a Rossmanban 999 Ft-ért. Az íze mentolos-gyömbéres, és valóban van egy minimális fehérítő hatása. Előnye, hogy igyekszenek minél természetesebb összetevőket használni, akinek ez szempont, annak ez fontos lehet. Több külföldi fórumon olvastam, hogy pozitív benyomásai vannak a vásárlóknak, szerintem én is maradok ennél a márkánál.

estrella95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Fannitazia

2018. július 26.

Szerintem ez egy nagyon kellemes ízű, ténylegesen kicsit fehérítő hatású, sűrű textúrájú fogkrém, nekem nagyon bevált, újra fogom vásárolni. Splat termék, korábban ez a név szerepelt a csomagoláson, több félét is kipróbáltam tőlük, és szerintem a Biomednél is vannak még érdekes verziók. BIJO áruházban vásároltam a Róbert Károly körúton, kedvezménnyel 795ft volt.

Fannitazia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin, Xylitol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!