Splat

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokirhnn, Módosítva: 2015. szeptember 24.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Pezsgős, málnás ízesítésű fogkrém. A gömbölyű csiszolórészecskék segítségével kíméletesen fehéríti és tisztítja a fogzománcot. Hatékony védelmet nyújt a lepedékképződés és a fogszuvasodás ellen. Különleges édesgyökérkomponense gyulladáscsökkentő hatású és véd a vírusoktól.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

aszilvia

2021. október 28.

Miért nem lehet törölni? Ezt a másikhoz akartam írni.Hát ezen nem kicsit meglepődtem. Megmondom őszintén, nem szoktam mostanában a fogaim színét nézni, mert minek is, azok úgysem változnak, használjon az ember bármit is. Bár volt valamilyen fogkrém korábban, ami bevált, de aztán nem vettem újra. Nem is foglalkoztam vele, mert bár meggyőző volt, de mégsem annyira, mert erősen kellett nézni és szuggerálni a fogaimat, ha bele akartam látni valamilyen látványos fehérséget, meg aztán párom is mondta, hogy sajnos nem fehérebb az, csak én látom úgy. Na, mindegy. Ma úgy volt kedvem, hogy valamiért belevicsorogtam a tükörbe, miután kirúzsoztam a számat. Nem akartam elhinni, amit láttam. Olyan szép fehérek a fogaim, hogy az állam is leesett, de nagyon. Azóta két percenként különböző fényviszonyok között megnézem, és fehér, tényleg fehér. Azt mondják, hogy az ember fogainak van egy csontszíne, van akinek szép hófehér, van akinek szürke, van akinek sárgásabb a foga alapból, és hogy ezzel nem lehet mit csinálni. Az enyém a szürke és a sárga között mozog, nyilván az évek alatt rárakódott már minden káros szokás, de sosem volt hófehér. Sőt, nekem például tőben inkább sárgább, mint feljebb. Most úgy látom, nagyon egységes, egészséges, fehér színt mutat a tükör. Ezt a fogkrémet használom egy hónapja, most fog elfogyni nemsokára. Van még belőle egy, hál Istennek. Akciósan vettem, de már bánom, hogy nem vettem többet belőle. Remek fogkrém. Óh, és az íze, az is valami mennyei. Kellemes, nem erős, mégis mentolos is, de érezni benne a pirosat is. És még egy jó pont. Fogmosás után nincs utóíz és érezni, hogy valóban tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 28.

Stella1993

2018. május 27.

Barátom megrendelte nekem amazonról, miután észrevette hogy a blackwoodos társáért mennyire odavagyok. Azt kell mondjam, ez is legalább olyan jó mint az, ugyan fogfehérítést ennél nem tapasztaltam. Az íze kellemes málnás, nem csíp, nincs túltolva mentollal. Sajnálom hogy a Splat fogkrémek ilyen drágák, mivel így csak néha kerülnek a fürdőszobánkba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

pocokhero

2017. június 26.

Az egyetlen , az utánozhatatlan és a legjobb, de egyébkén tényleg. Végre egy olyan fogkrém , ami nem csípi halálra a számat. Utálom a mentolt, de komolyan el se akartam hinni amikor anyu beállított vele. Imádom, azóta imádom. FANTASZTIKUS. Tudom, hogy sokan azt mondják, hogy drága, de esküszöm megéri. Az aftáim száma is jelentősen lecsökkent, amióta használom.
Tényleg a lehető legnagyobb szeretettel ajánlom mindenkinek!!
5+ csillagot érdemel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Tényleg a lehető legnagyobb szeretettel ajánlom mindenkinek!!
5+ csillagot érdemel!

Antioxidánsok: Perilla Ocymoides Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Sorbitol, PEG-8, PEG-40, Trehalose

Sorbitol h 1 1

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.