St. Tropez

Ár:   11 090 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JuditTTT, Módosítva: 2018. november 29.

Ár:   11 090 Ft
Kategória:   Testápolás

Gyorsan felszívódó önbarnító hab a fokozatos barnulásért. Természetes, egészséges napbarnított megjelenést kölcsönöz, amely napokig tart.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Horvathadri

2021. augusztus 12.

Csak a travel size méretet vettem meg, a kesztyűvel. Örülök, hogy nem pazaroltam el a pénzem a nagyobb verzióra mert 1.) nekem a kis adag a nyárra éppen elég; 2.) nagy csalódás volt nekem. Tekintsünk most el attól, hogy nekem mindig foltosra sikerül barnítanom magam, ez valószínüleg az én bénaságom (bár akármi másik termékkel mindig sikerült szépen barnítanom magam). Hihetetlen büdös, pedig épp az volt az egyik oka, hogy ezt vásároltam, hogy a nagy "influenszerek" azt hírdették, nincs grill csirke szaga rajtad. Jelentem, van, és még zuhany után sem teljesen múlik el. Az erőssége nekem éppen elég, mivel nagyon fehér bőröm van, így a hatása nagyon látványos rajtam. (egész éjszakára magamon hagyom, és reggel lemosom) Kb 4-5 napig fent is marad, de a harmadik napon rajtam elkezd csúnyán "megtörni" és így kopik, ami nagyon nem szép, hiába testápolózok, vagy radírozok, én ezen nem tudok javítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 12.

MEdina19

2021. július 1.

Nagyon fehér bőröm van nem járok szolizni sem napozni sok barnító krémet próbáltam már a drágától az olcsóbbig szinte mindegyiktől foltos vagy csibesárga lettem. Aztán rátaláltam erre a csodára rendeltem hozzá kesztűt is gondoltam így egyenletesebb lesz az eredmény. Este szoktam bekenni bár csak 1 órát ír de én reggelig hagyom hatni ami nem szívodik be az a zuhanyzásnál szépen lejön.
2 este megcsinálom szép természetes barna árnyalatot ad nem foltos kb 5 napig tartja meg a színt.
Csak azért vonok le 1 csillagot mert nem szépen kopik de összességében elégedett vagyok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 1.

magyaremese1999

2021. március 26.

Nem lett a kedvencem sajnos. A színe szép, én akár 8 órán át is fent szoktam hagyni és úgyse lesz túl sötét pedig eléggé világos bőröm van. Hátránya hogy büdös, tipikus önbarnító szagú, sokáig ragad felvitel után és könnyen foltosodik még kesztyűvel is. A tartóssága nem rossz de szerintem nem ér meg ennyi pénzt, valamint az 1 órás expressz gyors felszívódás szerintem kamu, egy óra után nem nagyon látható az eredménye.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 26.

JuditTTT

2018. november 20.

Vegyes véleményen vagyok a termékről. Egyfelől jó, mert nem olyan borzasztóan sárga rajtam, mint majdnem minden egyéb barnító, másfelől nem túl hatékony. Színe egy olyan enyhe, kicsit közepesebb felé hajló tónus, nekem nagyon fehér a bőröm, de igazodik hozzá, így nem csinál túl mély árnyalatot még 3 óra után sem. Tartóssága jó. Olyan 5-6 nap simán. A márka gradual lotion-ével fenntartható tovább. Aki nem akar csak egy természetesebb árnyalatot, annak ez jó lehet. 3 órán át kell fent hagyni, utána lezuhanyozni. 8 órával később előjön a végső színe. Nem ajánlott mitt nélkül felvinni sztem, mert gyorsan szárad. Ne hidratálj alá, se lotion, se testápoló, csak a térd, könyök és lábfejre menjen szigorúan vmi krém és hagyd rendesen beszívódni, mielőtt nekimész ezzel. Teljesen száraz bőrre érdemes felvinni, mert arra lett kitalálva és akkor nem marad ragadós, hamar felszívódik, és lehet felöltözni. Kéznél vigyázz, dolgozd be rendesen az ujjak közé is, mert világítani fog az a rész. Nagyon tartós még ott is. Ellenben arcon nem sokat bír, érdemes kétnaponta utánajavítani: arckrémbe keverj egy kis habot és kend fel. Használat előtt alaposan rázd fel, mert leül az aljára a pigment. Használat előtt szigorúan testradírozz előző nap! Ha nem teszed, garantált a foltosság száraz helyeken.
Ára húzós, ha nem akciós, de sztem nem rossz. Eddig kétszer használtam csak, úgyhogy majd írok még róla, ha kitapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice