Star Nature

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magyarry, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 8.

Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online
Kategória:   Dezodorok

Valódi erdeigyümölcs illatú parfüm. Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Uhrinkata

2019. január 27.

Kellemes illata van, nem csak szerintem, az ismerőseim szerint is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Kellemes illata van, nem csak szerintem, az ismerőseim szerint is.

Lory

2015. április 12.

Mikor piacra dobták,vettem egy ilyet meg egy rágósat.Irtam ahhoz is,hogy parfümként nem tudom sem viselni sem értékelni,viszont 1-2 kísérlet azért volt ennél is,hogy mikor a közelbe szaladtam csak el,akkor egy icipicit magamra fújtam belőle,mert nem akartam a valódi parfümjeimet amortizálni.DD
Édes valóban bogyós -gyümölcs illata van,némi kis mű beütéssel:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

Édes valóban bogyós -gyümölcs illata van,némi kis mű beütéssel:)

flora.hegymegi

2014. augusztus 28.

Érdekes kísérlet volt... Aztán jött az ösztöndíj, és drágább parfüm után néztem, de azért bájos volt ez az illat. És olcsó. De főleg olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

vikkancs

2013. június 24.

Ma vettem ilyet 690 Ft-ért. Nagyon szeretem. Igazából nem tudom milyen az erdei gyümölcsillat, de ez nagyon jó :) Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 24.

arybaba2

2013. április 22.

Nagyon szeretem az illatat.egyik kedvencem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 22.

Nagyon szeretem az illatat.egyik kedvencem:)

vomitmyheart

2013. február 19.

Nagyon édes illata van, és ahogy a neve is mondja gyümölcsös. Bár (oké hogy nem vagyok egy művész az illatok beazonosításában) erdeigyümölcsösnek nem igazán mondanám, tényleg inkább olyan mint egy gyömülcsös radír. Amikor befújom magam nagyon erős illata van, de ez nagyon hamar el is illan, volt olyan osztálytársam aki szünetekben fújkálta magát, de a hirtelen erős, egész szobát belengő illat miatt nem biztos, hogy ezt mindenki értékeli. A korombeli "tinilány" ismerőseimnek egytől egyig tetszett, anyukám viszont ki van akadva tőle. Az illatával én magam meg vagyok elégedve, de egyáltalán nem tartós, és frissen olyan tolakodó hogy nem fújkálom magamra csak úgy mindenhol. Nagyon olcsó, ennyiért nem is nagyon várnék többet. Erős közepes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

vador

2012. október 27.

Azokra az szénsavas üdítőkre emlékeztet az illata, melyeket összefoglaló néven lónyálként szoktam emlegetni és nem, köszi, se külső se belső használatra nem csábítanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

fatime

2012. május 15.

Borzalmas az illata szerintem, még gimiben az osztálytársam minden szünetben ezzel fújkált magára. Nap végére olyan volt mintha pálinkában fürdött volna, én meg már rosszul voltam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

magyarry

2012. március 2.

Kicsit mű illatta, gyermekkoromból a szagos radírra emlékeztet. Magas alkoholtartalma miatt nem javasolnám közvetlenül a bőrre fújni. Én egyébként minden dezodort, parfümöt a ruhámra fújok óvatosságból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Benzyl Alcohol, Limonene, Geraniol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Lilás piros.