Star Nature

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 980 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: kawa.kriszta, Módosítva: 2012. május 27.

Lelőhely:   Douglas, eurós boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 980 Ft

Az átlagosnál 4-6% -al magasabb parfüm koncentráció

Ár: 980 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Star Nature Vattacukor, Tutti Frutti, Rágógumi Illatú Parfüm
Ár: 1000 Ft a 3 db együtt , Eladó: ZoeK
Állapot: mindháromból 2 fújásnyi hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost/személyes átvétel, fizetés banki utalással, személyes átvétel esetén készpénzzel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

yukari99

2018. november 18.

Nem rossz, de nem az igazi, maradok a vattacukornál. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Nem rossz, de nem az igazi, maradok a vattacukornál. :D

gre05

2017. december 27.

Túl gyümölcsös, erőteljes az illata. Testvéreihez hasonlóan ennek is kb 10-20 percig tartó illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

KittiASzuperpocok

2016. október 5.

Amire megveszi az ember arra boven jo!
Tenyleg nem kell lepontozni mert peldaul az en hugaim is meg vannak veszve ertuk. Amugy en is imadok egy parat a kollekciobol mert vidam kis illatok ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Amire megveszi az ember arra boven jo!

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2016. január 2.

Ezek a parfümök amolyan alapdolgok mindenkinek van legalább egy. Szeretem jó az illata csak nem tart sokáig...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. január 2.

Anyuci

2016. január 2.

Nekem ez az illat tetszett a legjobban.Ami érdekes hogy szerintem elég tömény de mégis hamar elillan.Ritkán használom.Eléggé kislányos illat.Az illata miatt megérdemli az 5 pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 2.

pocak0202

2015. április 26.

nekem ez a fajta illat van meg .illata finom de egy kicsit ragacsos és és 1-3 óra elteltével elmegy az illata

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 26.

nikolett00

2015. április 20.

Dettó olyan illata van, mint régen a sütibabáknak. Nosztalgikus emiatt számomra.
Nem rossz, de egyszer elég volt... kislányoknak való termékcsalád.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 20.

Nem rossz, de egyszer elég volt... kislányoknak való termékcsalád.

alexandra_domotor

2014. augusztus 25.

Ezt is szeretem, de inkább az eperkrémeset használom, mert az valahogy nagyon bejön. Jók ezek és nem kell leszólni! Másnak a fűszeres vagy virág illatok nem tetszenek és persze nekem sem, akkor most én is pontozzam le? Nem tetszhet mindenkinek ugyan az(még jó!).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Éva1000

2014. április 28.

Tényleg borzalom az egész kollekció

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 28.

Tényleg borzalom az egész kollekció

Ency

2014. április 28.

Ez a lötty és az egész kollekció olyan büdös ,hogy még WC illatosítónak sem venném meg !!! A piacon végigszagoltam az egészet !:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, D-Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Citronellol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol