Stella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mazsola, Módosítva: 2017. március 8.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Marokkóban honos argánfa terméséből kinyert tápláló olaj rendkívül gazdag a bőr puhaságát és természetes védőrétegét támogató, feszesítő és a szabadgyökök ellen védő összetevőkben. Kiemelkedő E-vitamin tartalma antioxidáns hatású. Mindezt az argireline botox hatásával párosítva elérjük a szem- és száj körüli finom bőrterület öregedésének lassulását, a szarkalábak és a ráncok mennyiségének és mélységének csökkenését. Paraffin-, parabén-, mesterséges színezékmentes.

mazsola

2013. július 1.

Én kikentem egy tubussal, konkrétan semmilyen hatása nincsen, nemhogy botox hatás.... 1 csillagot azért adok neki, mert könnyen felszívódott, nem hagyott zsíros nyomot és lehetett rá sminkelni. De kb. ennyit tud...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 1.

lucacica

2013. május 20.

Édesanyám kozmetikus így az ő kártyájával tudtam venni a Hegedűs Gyula utcai Stella üzletben.
Nagyon finom illata van, először a szemem környékét masszírozom vele majd az arcom többi részét is ahol kialakulnak/hatnak ráncok.
Nekem nagyon bevált, hamar beszívódik, feszesíti a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

Nekem nagyon bevált, hamar beszívódik, feszesíti a bőröm!

Hidratálók: Propylene Glycol, Acetyl Hexapeptide-8
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

További info az összetevőről a KM-blogon >>