Best of Beauty 2019

Stella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2012. február 14.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Kiszerelés: 1000 ml

Wildflow

2014. június 24.

Zsíros hajra tökéletesen bevált! Nagy kiszerelés, ami sokáig elég, kifejezetten olcsón. Az illat és az összetevők is rendben vannak. Sajnos a DM-ből kivonták, az utolsó darabokat feltankoltam, ezentúl talán majd a gyártótól szerezzük be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

timike87

2014. február 2.

Eleinte nagyon elégedett voltam ezzel a samponnal, azt hittem, megtaláltam a legjobb, zsíros hajra való sampont. Kb. a flakon feléig tökéletes volt, a hajmosás gyakoriságát is lecsökkentette, viszont később észrevettem, hogy elkezdett erősen korpásodni tőle a hajam, ami korábban soha nem volt jellemző. Ma már csak havonta egyszer mosom meg vele a hajam, igyekszem habfürdőként elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

szandrah86

2013. november 28.

Anyukám merészelte betenni a fürdőbe,én meg azt gondoltam mikor megláttam: Na micsoda gagyi sampont sikerült vennie...:D És tévedtem! Kipróbáltam és vele sikerült beállítanom a hajmosás gyakoriságát. Hetente kétszer de van hogy egyszer mosok csak hajat. Pedig előtte meg kétnaponta kellet. Pakolást így is úgy is teszek utána,így a gubancok nem sokáig maradnak a hajamban(mert azért utána ember legyen a talpán aki kifésüli).Nagyon szeretem!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

Serbackaja

2013. augusztus 27.

Én évek óta ezt a sampont használom, és csak ajánlani tudom. Óriási az adag, tehát nagyon sokáig elég. Nem lesz tőle zsíros a hajam, három-négy napot simán kibír. (Hozzá teszem, nekem NAGYON gyorsan zsírosodik a hajam). Régebben minden nap hajat mostam, aztán átszoktam a kétnapos, majd a háromnapos hajmosásra. Nagy erő kellett hozzá, de sikerült, és már rajta vagyok az ügyön, hogy még tovább bírjam. Egyébként szép, egészséges hajam van, úgyhogy most már igyekszem nagyon vigyázni rá. Valóban nehezen habzik, de ez szerintem nem olyan nagy probléma. Én használok utána balzsamot a hajam végére, így nem okoz problémát a kifésülés. Néha hajlamos kiszárítani a hajam, akkor átváltok egy másik samponra. Régebben más volt a csomagolás, és az összetevők is (vagyis az állaga más volt, ezért gondolom, hogy az összetétel is), azt a változatot sokkal jobban szerettem, de ez is teljesen jó. Én csak ajánlani tudom, főleg ha már mindent kipróbáltál a zsíros hajadra, de semmi sem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Kimi

2013. június 16.

Megvettem ezt a nagy tubus sampont és csak egyszer használtam ugyanis már szárítás után zsíros haj érzetem volt. Az illata gyógynövényes, nekem nem tetszik. Azért még teszek vele pár próbát, hátha..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

katica131

2013. április 4.

a DM-ben bevásároltam belőle, mikor volt rá kuponom. Nekem nem annyira jött be, nem habzik túlságosan, elég sokat kell belőle használni, hogy habozzon. A hajam körülbelül fésülhetetlenné vált miután ezzel mostam meg. Anyukámnak viszont bevált, ő azóta is ezt használja!
A fent említett két negatívumon kívül nem tudok róla rosszat mondani. Alapvetően sokáig ki is tart, legalábbis anyukám tapasztalatai szerint :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

judit89

2012. október 31.

Sajnos ez a sampon nekem nem jött be. Nagyon hamar zsírosodik a hajam mióta ezt használom. Nekem nem is tisztított eléggé. Azt hittem az illatát is sikerül megszoknom, de nagyon töménynek találom még mindig. 3 nő van a családban és egyikünk sem kedvelte meg az eddig felsoroltak miatt. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

melindadd

2012. szeptember 26.

kb 700ft-ért vettem,de nem bántam meg! Nekem nagyon tetszik az illata és nagyon jól tisztít és 3 napig nem zsírosodik újra a hajam. Lehet hogy megtaláltam a samponom?! annyi csak vele a baj,hogy hajmosás után nagyon nehezen tudom kifésülni...de ez minden sampon után így van. Friss lesz a hajam tőle, nem nehezül el (amit imádok benne) és ennyi pénzért nekem megéri! Egy próbát megér! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 26.

Széncinke

2012. június 11.

Átlagos sampon, nem csodaszer a zsírosodásra, de jól tisztít, és nem lett sprőd tőle a hajam akkor sem, ha épp nem használtam balzsamot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

monip

2012. április 16.

A zsírosodással sajnos nem sokat csinál,de legalább nem is irritál.Viszont hosszútávon szárítja a hajat,nagyon hiányzik belőle valamilyen ápoló anyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 16.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.