Stella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ildiko70, Módosítva: 2012. július 6.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A testápoló gazdagon táplálja, puhává és érezhetően selymessé teszi még az erősen kiszáradt bőrt is. Természetes pálmaolajat tartalmaz, mely azonnal megnyugtatja a húzódó, száraz bőrt és kellemesen bársonyos tapintásúvá teszi azt. A selyemgubóból nyert protein gondoskodik a bőr rugalmasságának és nedvességtartalmának helyreállításáról. Könnyen és nyomtalanul felszívódik, nem hagy zsíros érzetet, visszaadja a bőr komfortérzetét.

Nicole88

2014. május 6.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, ez az egyik legjobb testápoló, amit eddig próbáltam. Gyorsan felszívódik, könnyű eloszlatni, és nagyon jól hidratál, a feszülő, húzódó érzést azonnal megszünteti. Ha elfogy, biztosan újra ezt fogom megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

Akane

2014. február 3.

Nagyon szeretem, mert utálom hosszadalmasan kenegetni magam és ezt pillanatok alatt felszívja a bőröm és a hatása is kitart jó sokáig. Így nincs szükség mindennapos használatra. Lassan elfogy, van még ezer másik krémem, úgyhogy ha azokat is felhasználtam még eldöntöm, hogy újraveszem e, de esélyes. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

mazsola

2013. február 25.

Szeretem nagyon ezt a testápolót, vízhiányos bőrre egyenesen gyógyírként hat! Amikor először próbáltam, kicsit furcsa volt a felszívódás módja, olyan, mintha filmréteget képezne, de szinte azonnal felszívódik. Mára már megszoktam, hogy nem kell annyit "simogatni" magam, beszívódik magától is, úgyhogy nagyon szeretem. Az illata, az vmi mennyei! Gyerekkoromban voltak ilyen illatú krémek, úgyhogy nosztalgikus hangulatba hoz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 25.

cingarela

2012. július 6.

Nagyon szeretem a visszafogott friss illatát is, nem beszélve a hatásáról, csakis csillagos ötös és hatalmas kiszerelés potom áron!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 6.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Silk, Lanolin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.