Best of Beauty 2019

Stella

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: infinite01@freemail.hu, Módosítva: 2012. szeptember 14.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Fibroaktív szójabab,- búzacsíra,- és szőlőmagkivonatot tartalmazó hidrogél, mely az idő múlásával kevésbé működő kollagén és elasztin szintézist a bőrben aktivizálja; az ehhez szükséges oxigén jelenlétét biztosítja, amely hosszútávon ösztönzi a sejtregenerációt. Az aktív hatóanyagként működő peptidek, aminosavak, D-panthenol és oligoszaharidok a speciális, bőrtápláló vitaminokat tartalmazó mikrokapszulákkal együtt közvetlenül a sejtekhez jutnak, ahol hosszú időn keresztül intenzív sejtmegújító hatást fejtenek ki. Rendszeres használatával táplálja, hidratálja és vitalizálja a bőrt, segít az apróbb ráncok kisimításában, a bőr textúrája látványosan javul, simává, élettelivé válik.

Lailany

2018. július 24.

Használtam, szerettem. Nagyon jó illata van, és tényleg imádtam. Annyira sokat nem tett a bőrömért mint vártam, de ez nem is volt az elsődleges nálam. Luxus érzés a bőrön, máskor is újrafogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Kromatophora

2017. február 3.

Nagyon szeretem, mert a fáradt bőrnek látványosan jót tesz. Javítja a tónusát, tényleg feltölti kicsit energiával, ráadásul kellemesen hűs is. Abszolút használ, nem felesleges megvenni. Tényleg muszáj leírnom, hogy hitetlenkedve veszek meg bármit ami szépségápolási cikk, elég sok semmit se ért, de ezek a Stella termékek működnek és szuperek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Rebeka99

2015. május 10.

Heti 2-3x is használom ezt a pakolást a vízhiányos bőrömre, és tényleg használ. Heti egyszer ultrahanggal is. Imádom ahogy felébreszti a bőröm és egészségesen ragyogó lesz utána, bár azt a hideg érzést amíg hat az arcomon azt nem nagyon szeretem. Nyáron amikor sokat vagyok kinn és a nap kiszívja a pofim, akkor többször is szoktam építeni, ahogy szinte beszippantja a gélt az arcom, majd alaposan lemosom, felteszek egy nappali krémet és kész. Csodaszer minden bőrre szerintem, de a vízhiányosra kifejezetten.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 10.

Roni27

2014. július 15.

Én ultrahanggal együtt használom, mindig kezelésbe beépítve, masszázs előtt és elég jók a tapasztalataim.
Simán felkenve szerintem nem sokat érhet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 15.

Simán felkenve szerintem nem sokat érhet...

plinka

2013. november 20.

Hű, ez nagyon kellemes. Napozás vagy sportolás után vagy csak úgy. Kellemesen hűsít felkenés után. Bírom, ahogy azok vitamin bogyók feloldódnak. Csak úgy szippantja be a bőr a gélt. Megéri megvenni, jól esik a bőrnek és elég olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 20.

Zita317

2013. április 3.

Remek az illata és az állaga. Friss érzést kölcsönöz az arcnak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Remek az illata és az állaga. Friss érzést kölcsönöz az arcnak. :)

CatLynn

2012. szeptember 18.

A DDA boltban jutottam hozzá, 1190 Ft volt, de tényleg hatalmas adag. Nagyon jó érzés, amikor felkenem a bőrömre, mintha rögtön "levegőhöz jutna". Puha, illatos lesz utána a bőröm, és feltöltött, tömör lesz a szerkezete. Hosszútávú hatásáról még nem tudok beszámolni, mert csak 2 hete használom, de jó jel, hogy azóta a párom is kipróbálta, és ő is rákapott :) Esténként együtt szoktuk felkenni. Ő is szereti, egy fárasztó nap után nagyon hűsítő, frissítő és egyben kipihentető érzés. Ennyi pénzt megérte kiadni érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

infinite01@freemail.hu

2012. szeptember 10.

használata után is és közben is olyan, mintha hűvös vízzel mosnám az arcom, nagyon kellemes, és utána egy darabig kisimult, szebb tónusú marad a bőröm. A hosszú távú hatásait nem tudom, mert csak 1-2 * próbáltam de akkor nagyon tetszett. Konkrétan olyan, mintha adnál a bőrödnek egy pohár bubis vizet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Mannitol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.