Stella McCartney

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Heinemann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. október 13.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Heinemann

Kiadás éve: 2016

Fő illatjegyek: tubarózsa, szantálfa

anitaanett

2020. augusztus 21.

2 üveggel rendeltem belőle, mert jelentős kedvezmény volt rá. Nagyon tetszik az illata, pont ilyet szerettem volna. Az üveg és a doboz design-ja külön megfogott. Nem használtam előtte egy parfümöt se Stella-tól, de nagy hiba volt. Tartosságát tekintve egy icipicit lehetne tartósabb is, de annyira nem vészes. Igazi bájos, csajos illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

RekaKrem

2018. szeptember 6.

Pont olyan az illata, mint amikor tinikoromban kinyitottam egy Vouge vagy egy Harpers's Bazaar frissen amerikából érkezett példányát. Akkor is imádtam, most is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Ildiko9

2017. november 27.

Nos, ma reggel egy vírusos torokgyulladásnak köszönhetően került hozzánk ez a minta. Nálunk a parfüméria hátsó részében rendel az orvos. (oké, no comm.). Szóval minta. Aranyos kis tucatillat. Őszintén nem is vártam sokat, az mindenesetre kellemes meglepetés, hogy nincs tele piros bogyókkal :).
Egy kellemes illat. Sajnos hiába szeretnék többet írni, nem mozgatott meg semmit, talán a fiatalabb generáció "rábukik". Addig is egy megelőlegezett 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 27.

blessed

2017. július 1.

Nekem annnnyira tetszik ez!! Első szippantásra megtaláltam benne a 2017 tavasz/nyár illatom: gyümölcs illatú virágok *.*
Abszolút visszaadja azt amit az alkotók szerettek volna elérni vele és akiknek szánták: nővé válás, pozitív gondolatok, optimizmus. Nekem komfort illatnak is beválik, habár tényleg van egy hajszálnyi szintetikusság benne. Rajtam inkább málnás-bogyósgyümölcsös mintsem rózsás. Használható minden alkalomra,csak lehetne jobb a tartóssága ennyi pénzért; pár óra után már csak bőrközeli marad. De mivel teljesen megtaláltam benne magam, ezért kap 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

noavedon

2017. február 3.

Bevallottan imádom Stella McCartney összes rózsás és tubarózsás illatát 2014 előttről, főleg azért, mert mind annyira egyedi, komplex és különleges.

Na de ez? Ez mi? Jellegtelen virágos-gyümölcsös-friss, kicsit édes, kicsit szintetikus, de cserébe fiatalos és vidám. Szerencsére nemcsak a tubarózsa és a szantálfa keveréke, mert van benne valami barackos, mandarinos édesség, érezhető a frangipáni és egy kicsit a fanyar cédrus is. Nem hangzik rosszul, mégis csalódás.

Gimis koromban, a 90-es évek legvégén valószínűleg imádtam volna, de nem felnőtt, meghatározó illat, hanem csak egy felejthető próbálkozás a sok közül. Nem túl tartós, ahogy jött, úgy megy is, mintha soha nem is próbáltam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

pomme

2016. november 12.

Nem tudom, melyik műsort néztem, de teljesen meg voltam győződve róla, hogy Stellának ez az egyetlen illata és most állt bele a bizniszbe rendesen. Valószínűleg összekevertem a Miu Miu-val. Ahogy végigbogarásztam a Stella illatokat Fragranticán, hát nem sajnáltam, hogy kimaradtak az életemből. Az összesben rózsa/pacsuli/bors/ámbra van, a rózsa állandó valamilyen formában (tubarózsa vagy sima), a többiből meg 2-t lehet választani :D Nem értem, hogy van-e ennek a koncepciónak értelme, kiadni ugyanazokkal az illatjegyekkel 30 féle parfümöt. De ez valaki más problémája. A Pop-pal azt hiszem megúsztam az egész (számomra) érdektelenséget, mert ebben egyik sincs az állandó illatjegyekből. Kifejezetten utálom a virágos illatokat, de ez meseszép! Rajtam igazi tavaszi-nyári trópusi fuvallat, krémes, édes, de közben friss. Valahol a Britney Cosmic Radiance és a Maui Fantasy között van, inkább a Cosmic-hoz húz, csak kevésbé narancsos. A Cosmic Radiance-nél trópusibb (van ilyen szó? :D), nyáriasabb, viszont a Maui-nál visszafogottabb. Sajnos nem tudok elvonatkoztatni, hogy gyakorlatilag egy celebparfüm tudja hozni ezt a szintet, úgyhogy amíg nem találok valahol extra akciósan, addig nem veszek, de maga az illat szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 12.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)