Stella

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: n.tima, az összetevőket feltöltötte: doee77, Módosítva: 2016. április 25.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Vitaminokban gazdag, nem zsíros, lágy hatású krém, amely azonnal beszívódik és kellemes illatot hagy a bőrön. Mélyen a bőrbe hatolva hatóanyagai (szőlőmag és mikro gyümölcsolajok) révén táplálja, hidratálja és tartósan védi a bőrt a kiszáradástól.  Rendszeres napi használatától a bőre feltöltődik, élettelivé válik, bársonyos tapintású lesz és visszanyeri komfortérzetét.

Ascyra

2017. július 10.

Én is megvettem a hétvégén, nagyon várom a hatását, de muszáj most is írnom, egy használat után, annyira lelkes vagyok! Az összetevőit elnézve van benne rendesen ejnye-bejnye, gyorsan egy csillagot le is vonnék. Kár, hogy az ember nem kislexikonnal jár vásárolni, mert ha tudtam volna, hogy ennyi narisárga pontocska van benne, meg, hogy a petrolatum kőolajszármazék, biztos otthagyom és maradok a jól bevált sheavajnál. (lépten-nyomon terjesztem ez utóbbit!). A termék maga tényleg hatalmas kiszerelés és tényleg potom pénzért. Tegnap este alváshoz, ma reggel smink alá kentem és FANTASZTIKUS-an néz ki tőle a bőr! Komolyan mondom, hogy babapopsi! Nem maradtak száraz foltok a púder alatt, ami mindig szokott és ez nálam már félsiker. Előttem írta valaki, hogy felkenést követően rövid idővel "izzadni" kezd az arca; jelentem, nálam ugyanígy. Ez néhány percig tart és én is nagyon kíváncsi lennék, hogy ez mitől van, mi az az anyag, amit "kiválaszt a bőröm", míg ez a folyamat zajlik? Én most a nyáron ezt mindenképpen használni fogom, aztán valószínűleg az őszi/téli időszakban újra előveszem a sheavajat. Én elégedett vagyok két nap után, néhány hét múlva jövök updatelni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 10.

Flower1008

2017. március 14.

Száraz bőrű vagyok. Majdnem egy évig használtam. Hosszú hónapokig nagyon, de nagyon jónak tűnt, hidratált, igazán puha, üde lett a bőröm. Aztán jött a "fekete leves" hiába használtam az utóbbi pár hétben rettenetesen száraz volt a bőröm, hámlott szörnyen,és a végén már ott tartottam, hogy bekentem az arcomés pár percen belül ugyan olyan száraz volt a bőröm mint előtte. Megmutattam a krémet egy szuperprofi kozmetikus ismerősömnek és ő felvilágosított, hogy ne csodálkozzak, hogy ha száraz a bőröm mivel a második helyen a PETROLATUM áll, aminek van egy olyan tulajdonsága, hogy hosszú távú használat után kiszárítja a bőrt, főleg a hideg téli időben. Úgyhogy le is váltottam a krémet egy másik jobb minőségűre (összetevőjűre) és láss csodát helyre állt a bőröm minősége. Újra puha és nem hámlik. Hát kb ennyi. Ja az plusz pont hogy vannak benne növényi olajok, de nem sokat érek vele, ha mellette ilyen összetevők bújnak meg a krémben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Kromatophora

2017. február 3.

Beszívódik de mintha vékony filmréteg képződne a bőrön, ezért leginkább otthonra, maszkként vagy pakolásként használom, illetve este lefekvés előtt. DE! EGYÉBKÉNT SZUPER!!! Selymessé tesz és táplál, hihetetlen de a nem túl filigrán csomagolásban a kellemes illatú krém tényleg segít a fáradt bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Aquariusgirl

2016. május 10.

Nekem nem jött be :-( Pedig a szemránckrém nálam istenkirály, a testápolót is igen kedvelem. De ő ragad és nem múlik a ragadás és nem szellőzik a bőröm. próbáltam testápolóként használni, de ott sem vált be, pattanásszerű pöttyöket gyártott a testem különböző részein :-( Kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 10.

Kata lizator

2015. augusztus 21.

Már vagy 2-3 hónapja használom az arcomra reggeli, esti hidratálóként, és nagyon szeretem. Szépen teszi a dolgát, örülök, hogy rátaláltam.
Én úgy szoktam, hogy kiveszek egy kis hidratáló krémes dobozba kevesebbet (próbálom mindezt minnél higénikusabban), és azt használom, amíg el nem fogy, majd újra merítek a nagyból. Így talán kicsit kevesebb baci tenyészik benne. :-D De persze a legjobb lenne, ha valami tubusba tenném, de ezt nem igazán tudom megoldani...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

PanPls

2015. augusztus 10.

Felvitel után ragacsos érzést hagy a bőrön, de mikor felszívódik, igazán hidratálttá tesz. Mikor nagyon száraz az arcbőröm, akkor használom, mert egyébként nagyon zsírosítani tud. Viszont leégés utáni bőrtáplálásra a legmegfelelőbb! Hiába nem arra találták ki.. =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

valandil

2015. május 26.

Nagyon kíváncsi voltam mit tudhat ez a krém, gondoltam kipróbálom. Elcsábultam a szőlőmag és az alacsony ára láttán. A végeredmény: 3 nap alatt tönkre vágta a fejem, pattanások, bőrpír, mitesszerek, iszonyat viszketés és csípés. Szóval részemről egy teljes pénzkidobás volt. Egy időben vettem meg az Ilcsi féle szőlőőssejtes krémmel, ami kb 1 hét alatt teljesen rendbe hozott. Ehhez a krémhez pedig azóta sem mertem hozzányúlni. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

claudia

2014. november 22.

Csak beszereztem ezt a riasztóan hatalmas kiszerelésű arckrémet is bár gyanús volt ez a rendkívül kedvező ár. Muszáj volt valami nehezebb krém, változik a bőröm mostanában és már nem elég a gél állagú hidratáló. Először arra gondoltam, hogy nem fogja szeretni az arcom és nagy puklikat fog generálni de tévedtem. Gyorsan beszívódik, 10 perc után már lehet is rá sminkelni. Csillogás nélküli istenien puha és selymes bőrt produkál, ami egészséges kinézetben tündököl. Sőt, a fáradt, szürkés bőr is a múlté. Mostanában ezt használom reggel és a csipkebogyós habkrémet este és már BB krém sem nagyon kell (pedig abból is előre betáraztam). Én mindenkinek ajánlom ezt a terméket is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

Odil

2014. szeptember 24.

Hiába a petrolatum kellemetlen, ragadós, mű hatása (kb 5 percig), nagyon megszerettem ezt a küblit. Télre, száraz bőrre egyszerűen csodálatos. Tömény, van benne anyag, nem a legkellemesebb használni (bár az illata szerintem nem rossz, jellegtelen, szintetikus, kicsit szőlős), azonban vállalható, és őszintén, szerintem ilyen töménységű hidratálást pehelykönnyű aqua lightokkal nem lehet elérni. Bókgenerálóan hamvas, puha, telt, nem feszülő, nem fénylő, nem kiütött, télen is boldog buksim van 2 HUF/miliért, ráadásul az avokádó-, szőlőmag-, napraforgó- és barackolaj tartalma miatt, ha olyanom van, gátlástalanul a hajvégeimbe is nyomkodom. Ilyen az ötöskeség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

rata.sum

2014. január 1.

Érdekes a viszonyom ezzel a krémmel. Valóban gyorsan beszívódik, nem csillog tőle a fejem, puha, hidratált lesz tőle a bőröm. Szemkörnyéken sem irritál. Viszont minden egyes alkalommal a krémezés után kb. 10-15 perccel "kiver tőle a víz" a homlokomon és az orrom mellett főleg. Nincs közben melegem, vagyis szerintem ez nem izzadság, hanem mintha a krém víztartalma csapódna ki. :o Najó, ez szerintem is hülyén hangzik, de nincs jobb ötletem. Próbáltam a mennyiséggel trükközni, hátha csak túl sokat használtam, de akkor is ez a hatás, ha a nyakamra már nem is jut belőle egyáltalán. Én vagyok az egyetlen, akinek ilyen furán reagál a bőre?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 1.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.