Stella

Ár:   1060 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mustang, Módosítva: 2013. május 16.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Könnyen zsírosodó hajra

Csalán kivonata helyreállítja a haj zsírosodásáért felelős faggyúmirigyek működését, csökkenti a különböző hajproblémák (korpásodás, hajhullás) kialakulásának lehetőségét. A csalán hatóanyagi serkentik a fejbőr vérellátását és anyagcseréjét, megerősítik a hajhagymákat és a hajszálakat. Rendszeres használata javítja a haj minőségét, szép fényt és selymes tapintást kölcsönöz a hajnak.

Edi001

2013. szeptember 17.

Ez egy egyszerű tisztító sampon.
Pozitív tapasztalatom: Nem zsírosít. Jó illatú. Puha a haj tőle.
Negatív tapasztalat: Mosás után gubancos nagyon a haj és nehéz kifésülni. Nehezen habzik.
Összességében jó kis sampon főleg ha az árát és a kiszerelését nézzük.

Update: irritálja a fejbőröm, már így 2-3 hetes használat után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Ez egy egyszerű tisztító sampon.
Pozitív tapasztalatom: Nem zsírosít. Jó illatú. Puha a haj tőle.
Összességében jó kis sampon főleg ha az árát és a kiszerelését nézzük.

Update: irritálja a fejbőröm, már így 2-3 hetes használat után.

Gwendoline

2013. szeptember 16.

Amikor megvettem örültem mennyire nagy, jó sokáig elég lesz - gondoltam, mivel azt mondták vizezzem fel, mert úgy használják a fodrászok, és ha jól tudom rá is van írva mennyi vízzel kell hígítani. Na most vizezett formában használhatatlan volt, már ez is csalódásként ért, mert a célom az volt, hogy sokáig ne kelljen samponra költenem. Szóval nem habzott - de még hígítatlanul is alig, jóval több adagra volt szükség belőle, mint kisebb kiszerelésű társaiból. Elhasználtam viszonylag gyorsan emiatt, a 3 naponkénti hajmosás megmaradt tőle, hatásra tehát se nem rossz, se nem huh, de emiatt, amit leírtam nem kell többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

sajbim

2013. augusztus 22.

Szia Dorotien!
Hát ezzel a termékkel sajnos "csak" fodrász kellékes boltban fogsz találkozni :(
Vagy legalább is ahol én lakom, csak fodrász kellékes boltban találtam meg.
1 literes a sampon, nálunk 1000 ft-ba került, de hónapokra elég (nekem mondjuk rövid hajam van, a vállamig sem ér, és a férjemmel ketten használtuk).
És ha jól emlékszem, akkor magyar termék (nekem külön pozitívum :) )
Bár a flakonról már leázott a papír, amin rajta volt, hogy milyen gyártmány, úgyhogy nem tudom tutira megmondani.
Békésen lakunk, nálunk a Sanella nevű fodrász kellékes boltban kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Szia Dorotien!
Vagy legalább is ahol én lakom, csak fodrász kellékes boltban találtam meg.
És ha jól emlékszem, akkor magyar termék (nekem külön pozitívum :) )
Békésen lakunk, nálunk a Sanella nevű fodrász kellékes boltban kapható.

sajbim

2013. július 18.

Tényleg nagyon jó ez a sampon!! Főleg a hajszesszel együtt! Korábban 2 naponta kellett hajat mossak, de ezzel a samponnal és a hajszesszel együtt elég 4-5 naponta hajat mosnom!
1 literes kiszereléssel van mind a kettő, nagyon gazdaságos, és az én hajammal tényleg azt is műveli, ami a "tájékoztatójában" szerepel.
Az én hajamra a márkás vagy ismertebb, reklámozottabb termékek nem érnek semmit, tapasztalatom alapján a "no name" cuccok a legjobbak...
Megy az 5 csillag, ár-érték arányban, minőségben nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

Megy az 5 csillag, ár-érték arányban, minőségben nekem nagyon bevált!

Színezék. Barnás sárga.