Stella

Ár:   880 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nikolett85, Módosítva: 2015. április 1.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

Vitalizáló növényi hatóanyagainak – kamilla, körömvirág – és gyengéden tisztító összetevőinek köszönhetően természetes módon ápolja, élettelivé és ragyogóvá varázsolja a hajat, a hajszálaknak kellemesen friss, lágy tapintást kölcsönöz.

Használata: alkalmazza nedves hajra, felhabosítás után öblítse le. Koncentrátum, így kétszeres arányban vízzel higítva használandó, napi használatra is alkalmas.

stella06

2018. szeptember 28.

Egyszerű kis sampon, nem ígér és nem is nyújt különösebben sokat. Valóban jól habzik hígítva, bár nekem így túl folyékony, koncentrátum létére sűrűbbre számítottam. Balzsam nélkül szerintem nagyon szárítana. Viszont rendkívül gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

orsolya1988

2017. május 17.

Fodrászom ajánlotta. Tényleg remek áron van és sokáig elég, de olyan különlegesebbet nem vettem észre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

AlexandraKatona

2016. június 3.

A kedvenc samponom, jó ideje már csak ezt használom. Rendkívül olcsó, nagyon sokáig elég, és nagyon kíméletes. Nincs se szaga se illata, egy keverőflakkonban higítva pedig könnyedén felvihető a hajra. Remekül habzik, ez szintén hozzájárul a könnyű hajmosáshoz. Azért váltottam kíméletesebb samponra mert hullani kezdett a hajam (20 éves vagyok!) a "divatsamponoktól", amióta ezt használom azonban nem tapasztalok ilyen problémát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 3.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Lyral márkanéven ismert mesterséges illatanyag. Potenciális bőr irritáló, allergén. (Wikipédia)