Stenders

Ár:   1340 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malna222, Módosítva: 2016. január 2.

Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kecsketejjel gazdagították ezt a kókusz- és pálmaolajból készült szappant. A kecsketej különösen finoman bánik a bőrrel, kalcium tartalmával egészségesebbé, puhábbá varázsolja. A tej fontos ásványok forrása: kalcium, szódium, magnézium és kálium. Vitaminokban is bővelkedik: A, B, B2, B6, B12, C, D. A tej fehérje is rengeteg tápanyagot tartalmaz, ezért az ebből az anyagból készült szappan természetesen gazdag proteinekben. A kecsketej szappan nyomán nem válik a bőr szárazzá és irritáltá Természetesen tiszta és puha marad tőle a bőr

Nem tartalmaz mesterséges tartósítószert és ásványi olajokat.

TAnna94

2020. április 12.

Nagyon jól jön ebben az időszakban a kecsketejes szappan, hiszen sokat kell kezetmosni. Végre egy szappan, ami nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

malna222

2016. január 10.

Nagyon szuper kis szappan! A gyerekeimnek vettem, sokszor száraz a bőrük. A legkülönbözőbb -natúr- nem natúr-félig az, félig nem-tusfürdőket, szappanokat vettem, de egyiknél sem tapsztaltam ilyen változást. Kisfiam száraz bőre már a második fürdetéskor érezhetően puha, hidratált volt. A harmadikra pedig eltűnt a szárazság, helyette finom, puha bababőr maradt. Szerintem, nem fogy gyorsan, de nem is fürdünk vele minden nap. Novemberben vettük és még mindig van belőle jópár fürdésnyi adag. Pedig, 2 gyerkőcöt fürdetek, és néha én is elcsábulok... Az árát teljesen megérte, ha elfogy biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1