Stenders

Ár:   790 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karina, az összetevőket feltöltötte: mliptak, Módosítva: 2017. június 27.

Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A szédítően édes aroma segít a szexuális energiák felszínre törésében, vonzza a másik nemet, élénkít, lendületbe hoz. Ellazít és felmelegít, amely hatására kellemesen erotikus hangulat jön létre

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Lilium

2019. augusztus 9.

Az első termékem a márkától, de remélem nem is az utolsó! Egy barátnőm ajánlotta, mondván ez jobb mint a Lush. Szerintem meg más. Az illatok sokkal visszafogottabbak, a színek halványabbak, de van akinek ez tetszik. Nem annyira mű, de azért még mindig fun. Meg persze fele annyiba kerül egy ilyen fürdőgolyós élmény. Az illata tetszett, kapásból ezt választottam, habár nem vagyok jó illat leírásban. A vizet halvány rózsaszínre színezi, annyira tényleg nem látványos. A bőröm viszont puha, a kellemes illatot sokáig érzem magamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT