Stenders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ginaaa91, Módosítva: 2012. szeptember 3.

Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

Pálmafa magjának gyümölcsébõl és kókuszdió olajból készült. Barackmag olajjal, mákkal és parfümmel gazdagítottuk.
Kellemes eper aromája pozitív érzéssel tölt fel. Gyengéden tisztítja a bõrt, harmonizálja a bõr faggyúmirigyeinek mûködését. Az eper szappan minden bõrtípusra kitûnõ.

ginaaa91

2012. augusztus 28.

Ajándékba kaptam. Az illata finom, jól habzik és tényleg mattítja a bőrt. Negatívum talán annyi, hogy nekem furcsa vele zuhanyozni, elég nagy, a kezemből is kicsúszott szépen az első használatnál. :)) Viszont én nem vagyok annyira "szappanos", személy szerint én nem kapkodnék utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol, Sucrose, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Mák. A kozmetikumokban a mákot magát dörzsölő anyagként, fizikai bőrradírként használják.