Stila

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: enchantment, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 5.

Highlighter duo

Azonnal fokozza az arcbőr ragyogását a friss, természetes hatásért.

vivuss87

2017. május 22.

Sokáig nézegettem ezt a kis cukiságot, de főleg a csomagolás fogott meg. A netes swatchokon semmit nem látni, sőt rondának is mondhatnám. Aztán egyszer kb ennyi hiányzott a free shippinghez, úgyhogy bekerült a kosárba :D De nem bántam meg, igaz mikor megkaptam, majdnem földhöz vágtam, miután kipróbáltam.. és már láttam is lelki szemeim előtt, hogy felrakom eladni. Aztán valami rávett arra, hogy felkenjem a fejemre és akkor leesett az állam. Az arcomon gyönyörű, csodás, mesés visszafogott, nem csillámos, természetes, ragyogó fényként tündökölt . A kettő szín keverve eszméletlen. Szóval én ezt nem értem, hogy lehet, hogy kézfejen swatcholva és semelyik képen sem mutat sehogy, arcon meg csodás? Maga az anyag elég puha, minimálisan porol, nem vészes, és elég tartós. Kedvelem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

enchantment

2014. május 26.

Muszáj volt feltölteni ezt a kis drágát, ugyanis messze a kedvenc highlighterem. Két szín található benne, az egyik egy világos rózsaszínes, a másik pedig egy világos bézses árnyalat. Mindkettő gyönyörű finist ad, nem csillámos, hanem olyan "belülről" ragyogó, természetes, egészséges fényt kölcsönöz. Világos bőrre kifejezetten ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol