Stila

Ár:   $24   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: tothdalmika, az összetevőket feltöltötte: x3Doma, Módosítva: 2019. június 10.

Ár:   $24
Kiszerelés:   4,5 ml

Hosszantartó folyékony glitter-szemhéjfesték.

Szulfát és parabénmentes.

Magnificent Metals Glitter & Glow Liquid Eye Shadow
Ár: 6.000 HUF , Eladó: Cassie25
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Vác, Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta ( a termék ára nem tartalmazza a postaköltséget)
ÚJ STILA FOLYÉKONY SZEMHÉJPÚDER/TOPPER SEA SIREN ÁRNYALAT
Ár: 8000 Ft (+pk) , Eladó: lulley93
Állapot: vadonatúj, Helyszín: Budapest, Dunakeszi, fizetés: foxpost vagy személyes átvétel Bp egyes részein
lulley93

2019. június 27.

Perlina és Sea Siren árnyalatban van meg nekem. A Perlina egy fehér alapú, színjátszós szín, elképesztően gyönyörűen mutat bármilyen szemhéjpúder fölött, főleg a hideg színeken. A Sea Siren egy kékes-lilás-rózsaszínes árnyalat, ez is gyönyörű más szemhéjpúderen (eddig csak lilára kenve próbáltam), illetve önmagában is. Gyorsan szárad, sietni kell vele, de nem moccan utána egész nap. Én egy tiszta ecsetre szoktam kenni, hogy az alatta lévő szemhéjpúderrel ne keveredjen. Szinte mindegyik színt be fogom szerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Massacre

2018. augusztus 27.

Ballet baby árnyalatban rendeltem meg első körben ami egy halvány rózsaszín, gondoltam a Naked 3 palettához tökéletes. Így is van, egyszerűen gyönyörű csillogást ad a szemnek, én inkább szemhéjpúder felé ajánlom mint egy felső réteg mivel szerintem úgy van a legszebb fedése stb. Magában nekem kicsit karcolta a szemem a glitter, de egyébként ha teljes szemsminkre teszem fel úgy semmi gond, több órán át viseltem egy partin és mindenki megdicsérte milyen szépen csillog a szemhéjam :D Annyira lelkes lettem hogy a 3as szettet is megrendeltem a CultBeautyról, amiben a Diamond dust, Kitten karma és az arany változat van aminek most nem ugrik be a neve. Majd update-elek, de szerintem mindennap hordani fogom valamelyik színt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

greta333

2017. május 28.

3 színben vásároltam meg:diamond dust, kitten karma és smoky storm. Diamond dust egy ezüstös szín, kitten karma egy pezsgős szín ezüst és copper csillámokkal, smoky storm pedig kicsit sötétebb alap ezüst csillamokkal. Egyedül kitten karma nem jött be annyira, de csak a színe miatt, nem áll jól (hozzáteszem, hogy sok mindnekinek ez a kedvence). A formulájuk elég innovatív szerintem, gyakorlatilag egy folyékony/krémes csillámos szemhéjfesték. Nem kell alá glitterglue vagy primer, maguktól megtapadnak a szemhéjon. Ha a saját applikátorával viszem fel, akkor tényleg nem potyog, viszont ha már fent van és megpróbálom elsatírozni a széleket, akkor sajnos ezerrel potyog. Ecsettel is próbáltam felvinni, nem a legjobb módszer, de tulajdonkeppen szép eredményt lehet elérni így is. Applikátorral felvéve hihetetlen sima, csillogó és eszméletlen fényes. Nagyon gyönyörűek, a szemem sem irritálják. Youtubeon elég nagy az őrület és a rajongás érte, meg is tudom érteni miért. Egyedül az applikációval nem vagyok teljesmértékben megelégedve, de persze a csillámos termékek közül még ez a legjobb, amit eddig próbáltam. Összességében elégedett vagyok, de még azért sokat kell kísérleteznem velük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 28.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin

Squalane eo 1 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak