Stila

Ár:   $39   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bluehairdontcare, Módosítva: 2017. január 30.

Ár:   $39

Négy különböző paletta négy különböző színmélységben, melynek a célja, hogy tökéletesen illeszkedjenek különböző bőrszínekhez. Négy árnyalatban kapható: Fair/Light, Light/Medium, Medium/Tan és Tan/Deep. Mindegyik palette öt szemhéjpúdert és két pirosítót tartalmaz, és egyaránt találhatóak benne matt és csillámos színek is.

selmeczireka

2019. május 18.

Csodálatos paletta, tökéletes méret, fantasztikus és jól pigmentált színek, könnyed állag, nem porol, kompakt kis csoda. Imádom, amióta megvan, minden nap ezt használom. Nekem a light/fair árnyalat van meg, nappali/visszafogott irodai smink készítéséhez több, mint tökéletes. Eddig nem volt olyan palettám, amelyiknek az összes színét használtam volna, de ez olyan. Szemfestékek fantasztikusak, a két pirosító is igazán remek, és valóban eltérő hatást adnak, pedig élőben eléggé hasonlit a színűk. Maximálisan megérte az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

bluehairdontcare

2017. január 23.

Dohányzásról való leszakás alkalmából, valamint vizsgaünneplés alkalmából leptem meg vele magamat és nem bántam meg. Deep/Tan tulajdonosa vagyok. A szemfestékek kicsit porzanak, de nem vészes, a highlighteren kívül mindegyik brutál pigmentált, de az se olyan rossz, egy kis munkával abból is ki lehet hozni a szépséget.Könnyű a szemfestékeket satírozni, szépen lehet velük dolgozni és nagyon jól mennek egymáshoz. A pirosítók is nagyon jók, bár nagyon világos színű bőröm van alapból, így eléggé feltűnő rajta a lilás árnyalat, de hát pont ezért tetszik, na. (Nem véletlenül nem a legvilágosabbatt rendeltem meg, abban mégis mi lett volna izgi, hehe). Szóval lényeg a lényeg, nekem megérte a pénzét, imádom és valószínűleg sokat fogom még használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.