Best of Beauty 2019

STR8

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agooo, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatösszetevők: mandarin, bergamott, édeskömény, grapefruit, zsálya, bors, üröm, ánizs, cédrus, zuzmó, borostyán, vetivérfű

Joe38

2017. május 13.

El vagyok képedve,hogy a Str8-nek van egy teljes sorozata, ami valahogy nem igazán jutott el ide kis hazánkba,vagy
amilyen gyorsan bekerült a boltokba olyan gyorsan el is tűnt onnan...
Nekem sikerült ezt a sorozatot(Energy,Graphite,Desert,Titanium,Motion,Racing) viszonylag olcsón beszereznem és ezek közül a Racing
egész elől áll a sorban!!
Nem egy ordító illat viszont van szépsége...fanyar,kesernyés fejjeggyel indul egy határozott citrusos akkorddal,ami aztán
egyből keveredik egy fűszeresebb, fásabb háttér jelleggel.....
Összességében egy elég egyedi és férfias(fiús) illat ,ami a melegebb időben szépen teljesít!
Megadnám neki az 5 csillagot,mert simán megérdemli,de annyi de annyi érdekes és egyedi illat van...
Amivel a Racing felveszi a többivel a versenyt az az ár/érték arány!!Abban kiemelkedő....
Nekem nagyon jól működik hétköznapokon tavaszias,akár nyári időben!Kellemes,friss,elég jól jelen van órákon át..
Nem öreges,elég modern és tökéletesen illeszkedik az ember mindennapos teendőihez....
Tőlem kap egy jó erős 4-est!!!
Ui:Talán azt még megemlítem,hogy a második fázisánál egy óra elteltével kicsit emlékeztet engem egy régebbi valamilyen
narancssárga színű deo-ra vagy arcszeszre,de már meg nem mondom pontosan melyikre.....talán egy régebbi Adidas-ra(Sport Fever?)
vagy a Beckham Instinct Sport-ra?Esetleg egy narancs színű Rexonára?......valamelyikre.......

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 13.

amilyen gyorsan bekerült a boltokba olyan gyorsan el is tűnt onnan...
egész elől áll a sorban!!
egyből keveredik egy fűszeresebb, fásabb háttér jelleggel.....
Tőlem kap egy jó erős 4-est!!!

agooo

2012. október 24.

6 évvel ezelőtt ez volt párom számára az első ajándékom. Már csak az emlékeimben él, mert sehol sem volt kapható már. De pont ma találtam meg egy webáruházban és egyből meg is rendeltem. Meglepi lesz a páromnak is és nekem is hogy újra érezhetem. Ha nem lesz olyan hatása mint régen majd módosítok.

Megérkezett. Nem csalódtam. Elsőre megijedtem mert arcszesz illat jutott róla eszembe. A párom még nincs itthon ezért csak a pólójára fújtam de elég rendesen rátapadtam. Hasonlít egy drága parfümre, de nem jut eszembe melyikre. Kb egy óra kell míg eléri a hatást és olyan igazi rámászós illat lesz. Tartósságát még nem tudom, erősnek nem erős, szerintem nem fog felhőként kísérője lenni viselőjének, de én hozzábújok és a hatás megvan.
Nem édes illat, inkább savanykás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

Nem édes illat, inkább savanykás.

Antioxidánsok: BHT

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.