STR8

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2012. január 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

A férfinak, aki bátran, nyíltan és szenvedéllyel tekint a világba. Független, natúr kompozíció a bors, a boróka, a fahéj és a sáfrány illatával.

bejus89

2014. január 27.

Tartós, karakteres, férfias, de mégis finom illat! Nagyon szeretem a páromon! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

Cosmonaut

2013. augusztus 10.

A párom ezt használta, amikor megismerkedtünk, azóta nem tudjuk megunni. Szerintem elég fiatalos, nem macsós, de férfias illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

adri97323

2013. május 9.

Erős, kifejezetten férfias illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 9.

Erős, kifejezetten férfias illat.

Cicka

2013. május 7.

A pasim egy ideig ezt használta,de néha vált.Nagyon szeretem az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 7.

A pasim egy ideig ezt használta,de néha vált.Nagyon szeretem az illatát.

danacanahai

2012. január 19.

Friss, hűsítő illat. A párom imádja... és én is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 19.

Friss, hűsítő illat. A párom imádja... és én is :)

Emulgeálószer, felületaktív anyag.