Best of Beauty 2019

Subrina

Ár:   1320 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tomkogy, Módosítva: 2016. október 12.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolás

Hatékony a korpásodás ellen és megnyugtatja a fejbőrt. Az összetevők koncentrált keveréke, a speciális anyagok biztosítják a fejbőr kezelését a  korpásodás és hámlás megakadályozását. Elasteb aktív hatóanyag tartalma révén hosszantartóbb hatást biztosít.Hatékonyan szűnteti meg a korpát és megakadályozza annak újbóli kialakulását.Pentavitin tartalmával csökkenti a fejbőr irritációját. A bíbor kasvirág kivonat nyugtatja az irritált fejbőrt.

oaxaca

2019. május 7.

Köszönettel tartozok @kmerci -nek aki az ajánlásával vetett véget az éveken át tartó szenvedésemnek! Ez egy csodaszer, pedig én nem a leírtak szerint alkalmazom mert zsírosítja a hajamat (ebből a szempontból szerencsés vagyok, hajzsírosság alapján 1,5 hetente is elég lenne mosnom csak az a fránya viszketés...) hanem hajmosás utáni 3-4. napon amikor elkezd viszketni bedörzsöm a fejbőrömbe egy kis vattával és abban a másodpercben elmúlik a viszketés. Mindenkinek ajánlom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

sziluetta

2018. május 19.

Hajgyógyász ajánlására kezdtem használni, mert a Helia-D samponja, amit hajhullás miatt használtam kikezdte a fejbőrömet és elkezdett korpásodni a hajam. Egyszerűen hihetetlen, hogy milyen gyorsan rendbe tette a hajam, és emellett olcsó is és az illata is kellemes. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

2017. augusztus 30.

Kedves tomkogy!

Az ajánlására próbáltam ki ezt a hajszeszt, most jutottam el arra a szintre, hogy nem akarom folyamatosan a szteroidos tartalmú Diprosalic oldatot felíratni magamnak, inkább valami egyszerűbb kozmetikumban megtalálni a megfelelőt, és így ennek a hajszesznek köszönhetően mondhatom, hogy megtaláltam azt!! A viszketés, piros foltok és a korpa teljesen eltűnt, pedig megint kegyetlen mód visszajött a seborrheám, de annyira hogy érezhető volt a zsíros fejszagom akármennyire is undorító de a rendszeres tisztán tartás, higiénia ellenére is ez volt...lassan elhasználom az első tubussal de elég volt eddig a heti 1-2 alkalommal használnom Erba vita Newcap korpásodás elleni samponnal, amit szintén csodaszernek tartok! :)

Köszönöm a segítséget!
Kmerci

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Kedves tomkogy!

Köszönöm a segítséget!

tomkogy

2016. október 7.

Szeborreás fejbőrre csodaszer, eddig akárkinek ajánlottam, mindenki megváltásnak tartja. Eltűnnek a vörös viszkető foltok, a korpa, tünetmentessé tesz. Csak hajmosás után kell használni, még szárítás előtt a fejbőrbe masszírozni. A samponját nem használom, a hajszesz éri el a megfelelő hatást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 7.

Hidratálók: Saccharide Isomerate, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.