Subrina

Ár:   1080 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Annie, az összetevőket feltöltötte: timi1220, Módosítva: 2015. szeptember 8.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

A samponban lévő aktív cink-piriton tartalom hatékonyan szünteti meg a makacs korpásodást, és meggátolja annak újboli kialakulását. A teafaolaj antiszeptikus hatása révén megnyugtatja az érzékeny fejbőrt, a narancs kivonat pedig csökkenti a faggyúmirigyek túlzott működését, ezáltal csökkenti a haj zsírosodását. Kettős hatása révén a haj és a fejbőr mikroflórájának egyensúlya helyreáll, a haj egészségessé válik.

Birkin22

2016. május 1.

Életem legborzalmasabb sampona mást nem is mondanék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Életem legborzalmasabb sampona mást nem is mondanék.

nikilane

2014. július 8.

Nagyon sok problémám volt mostanában a samponokkal. A hajam vékony szálú és nagyon hamar zsírosodik. Abba már beletörődtem, hogy 2 naponta hajat kell mosnom és a második nap már össze kell fognom a hajamat, mert másnap összeesik. Ezt örököltem, ezen egyetlen sampon sem tud változtatni.
Fél évvel ez előtt sampont váltottam, mert mindenki próbált rábeszélni, hogy ez a zsírosodás a "rossz" samponom miatt van. ( A Garnier zsírosodás elleni samponját használtam, az átlátszót.)
Ezek után használtam 4-5 különböző sampont (Garnier Ultra Doux Citrus, dr. Organic Aloe Vera Sampon, Kallos Tojás Sampon, Bánfi Hajhullást Csökkentő Sampon, és valamelyik Syoss sampont, ja meg a Himalaya Herbals zsírosodás elleni samponját is) és mindegyik után elkezdett viszketni a fejbőröm!!! Gyerekkoromban utoljára a Csalán sampon után viszketett ennyire, mint most mindegyik sampon után, ráadásul a homlokom feletti résznél egy vékony sávban elkezdett korpásodni (vagy ez a szeborrea jött ki). Nem tudtam már mihez kezdjek, már bőrgyógyászhoz akartam menni, amikor a fodrászom javasolta ezt a sampont, hogy próbáljam meg.
Hála az égnek a viszketés megszűnt!!! Sajnos a szeborrea még néha előjön, de arra van ecsetelőm. Nekem nagyon nagy segítség volt ez a sampon, örülök hogy megtaláltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

Krémesenjó

2013. június 4.

Nem rég vettem , a nagyon zsíros hajamra. Már kb. 2x kipróbáltam. Azt nem mondanám hogy teljesen megszüntette a zsírosodást sőt azt sem hogy csökkentette de ennek ellenére van benne valami ami miatt annyira szeretem. :) Talán az illata vagy hogy olyan puha lett tőle a hajam. Fogalmam sincs de szeretem és egyenlőre maradok is nála. Azért adok 4 csillagot mert zsírosságra nem épp a legmegfelelőbb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 4.

Enik

2012. július 7.

Tényleg hatásos, időközönként visszatérek a termékhez, eddig még nem csalódtam benne. Nem 1 nagy kiszerelés de így is megéri az árát (kb. 800-900ft) Nálam 5-ös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.