Subrina

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nyunyi15, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

Hajhullás elleni sampon komló es köles kivonattal.

• Nem kívánt hajhullás ellen
  • Roncsolt haj szerkezetének helyreállítására, táplálására

Csökkenti a hajhullás merteket, erősíti a hajszalakat es serkenti a hajnövekedést. Dúsabb, egészséges hajat, biztosit.

Viwi0524

2019. december 4.

Akciosan vettem egy fodrász kellekesben. Nagyon sok sampont kiprobaltam már, meglattam, és rögtön kettőt vettem belőle.
Az illata nagyon jó, és már 1 hónapja használom, a hatását is érzem. Nagyon sokat dusult a hajam és a hajhullasom is csökkent. Nekem eddig 5*. Én zsirosodast és egyéb problémát nem tapasztaltam, majd meglatjuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

AnitaUrgyan

2019. február 15.

Illata nagyon finom, megfelelően tisztít. Később frissítem, hogy mennyire segít csökkenteni a hajhullást, még nem használom hosszú ideje. Egyelőre annyit tapasztalok, hogy picit könnyebben zsírosítja a hajat. Később meglátjuk....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.