SUGU Beauty

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CeCeDrake, Módosítva: 2019. március 5.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Mondj búcsút a bőrpírnak és az irritációnak. A friss uborka tulajdonságainak kihasználásával ez a maszk bőrnyugtató hatással bír.

Juccimo

2021. november 2.

A mosolygós uborka miatt már ezer éve meg szerettem volna venni, de az ára mindig visszatartott. Végül még éppen sikerült meggyőznöm magamat, hogy ezt ki kell próbálnom, mielőtt a DM megszüntette volna az árusítását.
A maszk nagyon vékonyka kis szövetből van, ami jól át van itatva anyaggal, de nem úszik a felesleges cucc a tasak alján. A kialakítása optimális, jól illeszkedik az arcra, nem csúszkál. Én 2 órát hagytam az arcomon, aminek épp minden baja van, az évnek ebben az időszakában kezdődik a folyamatos bőrszárazság, húzódik, hámlik, ráadásul épp gyantacsíkkal is megkínoztam a múlt héten. Nagyon szépen nyugtatta, puhította a bőrömet, érzésre és látványra is hidratáltabb, kevésbé irritált.
Most csendben sírok, hogy már nem kapható a DM-ben, egyúttal muszáj leszek felkutatni, hogy honnan lehet beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 2.

CoolMyMc

2021. február 15.

Nagyon tetszenek az összetevők és nagyon szeretem a Koreai skincare cuccokat mert nagyon hatásosak, ezzel se lenne probléma viszont a bőröm nem bírja az illatanyagot, de akinek a bőre bírja az illatanyagot annak szívesen ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 15.

veci

2021. január 2.

Nagyon frissítő hatású maszk bőséges szérummal. Én általában egyszerre elhasználom az ilyesmit, jut belőle a nyakamra és a mellkasomra is. A benne lévő hialuronsav teszi a dolgát egy használat után is, az uborka kivonat hatása igazából nem tudom, hogy miben kéne, hogy megnyilvánuljon. Azt gondolom az ár inkább a designnak szól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

CeCeDrake

2019. március 7.

Az óriási csomagolásban kicsire összehajtott maszk lapul. Maga az anyag kiváló, nem az a vastag szövet, hanem valóban fátyolszerű.
Sok terméket tartalmaz, 2 használatra is elegendő.
A hatása jó, szépen feltölti a bőrt.
Az ára ugyan magas átlag drogériás szinten, de jobb, mint a sajátmárkás maszkok.
Ja és nem instant a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Sok terméket tartalmaz, 2 használatra is elegendő.
A hatása jó, szépen feltölti a bőrt.
Ja és nem instant a hatása.

Antioxidánsok: Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Aloe Arborescens Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Prunus Persica (Peach) Leaf Extract, Aloe Arborescens Leaf Extract

Uborka kivonat, uboka lé. Lásd uborka kivonat.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A japán lonc kivonata, ami meglepő módon tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti.

Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak