Suiskin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cikkamakka, Módosítva: 2012. július 14.

Kategória:   Hidratáló krémek

Sunchi

2016. március 30.

nem rossz egy mintám van belőle , könnyű vizes állagú krém könnyen beszívódik , bár önmagába kevés mindenesetre 4 csillagot érdemel :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 30.

2014. november 29.

Mintát kaptam belőle, tegnap este felkentem az ANR szérum fölé. Nagyon könnyed, vizes zselészerű krém, nyomtalanul felszívódik, sokat kentem fel de nem éreztem mégsem hogy olyan hű de jól hidratálna, sőt, majdnem mintha semmit nem kentem volna magamra, a bőröm kifejezetten száraz érzetű volt. Aztán reggelre lett a két orcámon vagy 8-10 pici, nagyon piros, fehér közepű szörnyűség...semmi más új dolgot nem használtam/próbáltam jó ideje, szóval csak tőle lehetett. Még maradt bőven a mintában, de gyorsan kukáztam, tekintve hogy 2-3 napra tönkrevágta az arcomat legszívesebben mínusz csillagokat adnék.
Amúgy ezt leszámítva sem látom sok hasznát, hidratáló hatása alig több a nullánál. Talán zsíros bőrre jó lehet, de ki tudja ott milyen csúnyaságokat okozna, úgyhogy szerintem inkább vegyetek más krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 29.

necra

2013. szeptember 5.

Kb. 1 év vettem, de nem használom. Víz zselésítve. Helyette most csigakrémet használok, sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ethyl Ascorbic Acid, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Hydrolyzed Collagen, Betaine, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Ethyl Ascorbic Acid

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!