Sukin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2014. február 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek

Ausztrál organikus kézkrém

Szójaolajjal erősíti a körmöt és táplálja a körömágyat, aloe vera és E-vitamin tartalma puhítja és táplálja a kezet. Minden bőrtípusra.

Ildie

2015. május 15.

4 csillagot adok én is, nagyon jó ez a krém, de csodát nem tesz. (jó én ezt -20 fokban használtam)
Nem próbáltam még tömegesen a natúr vagy nagyjából natúr kézkrémekből olyan sokfélét, nem tudom, hogy azon belül ez hol áll. A Burt's Bees sokkal jobb, ml-re viszont pont dupla ennyibe kerül. Nekem nappalra ez tökéletesen bevált a kezemre, viszont a körömkörnyékre kevésnek bizonyult. Könnyű, viszonylag lágy, sima krém, gyorsan beszívódik, a nyoma is eltűnik elég gyorsan.
Szeretjük, mert nincs durva csajszaga, a párom is használhatja bátran. Megnyugtat, hogy majdnem hosszabb a mi nincs benne lista, mint a mi van benne.
Tuti a márka többi termékét is végig fogom próbálni, nekem nem macerás a beszerzése, és itt nem is számít drágának. Annak, akinek fontos az összetevőlista megérheti megvenni/megrendelni, da ha a Baleás pont jó, akkor erre nincs is szükség.
Ez azért egy erős 4 csillag, nem csak egyodavetett 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

Ez azért egy erős 4 csillag, nem csak egyodavetett 4 csillag.

Tvylvis

2014. február 12.

Az egyik angol "szépészeti" honlapon futottam bele a márkába. Rendeltem arckrémet, ez a kézkrém ajándék volt hozzá. Jó kis napközbeni kézkrém, a kezdeti zsíros, olajos érzés pillanatok alatt elmúlik, utána hidratál lesz a kacsó. Az illata növényi, nem túl erős, hamar elillan. Elhasználtam, nem volt rossz, de nem rendelem újra, hasonlóan jó, de könnyebben beszerezhető kézkrémek is vannak. Erős négyes, mert nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 12.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Hydrolyzed Soy Protein

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.