Sukin

Ár:   2000-2300 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. január 29.

Ár:   2000-2300 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás

Gyengéd bőrradír nyugtató aloe vera és a kamilla kivonatokkal

Nincs benne szulfát, szintetikus parfüm, állati származék, erős tisztítószer, propilén glikol, mesterséges színezék, triethanolamine, ásványi olaj, EDTA és parabén.

100% vegán és nem tesztelik állatokon.

neederika

2019. május 4.

Hatásos, természetesebb bőrradír. Bambusz kivonattal és dióhéj darabkákkal, finom szemcsés. Nem mű dolgokkal tele. Szép síma lesz a bőr utána és nem irritál. A combomra is használtam, ott is hatásos volt. Aki szereti a bőrradírt, az ezt is szeretni fogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Ildie

2015. május 15.

A páromnak vettem eredetileg, mivel nincs erőteljes csajszaga, csak éppen egy kis kellemes növényillata. Tetszett, hogy rendesen le van fóliázva, mint régen a fogkrémek, így az a 6 hónap, ami alatt a végére kell lejárni akkor indul, amikor én mondom neki. 9*230 forint volt a 200 ml, sokáig elég lesz kettőnknek is.
Nincs benne szulfát, szintetikus parfüm, állati származék, erős tisztítószer (hars detergents), propilén glikol, mesterséges színezék, triethanolamine (TEA), ásványi olaj, EDTA és parabén. 100% vegán.
Ausztráliai tulajdonú cég, és ott is készült.
Na, én itt meg voltam győzve, főleg 9 dollárért (otthoni árakhoz, főleg bioárakhoz ne viszonyítsunk, mert egyszerűen más a helyzet, de 9 dollárért egy ilyet itt vicc, 30 dollárért is lazán megvennék)
Térjünk rá az anyagra, fehéres-bézs színű, folyós kicsit és nagyon-nagyon szemcsés. Ez az eddigi leghatékonyabb testradírom, arcra nem fogom kipróbálni, bár a szemcsék picik, valószínűleg nem is lenne tőle bajom. Érezni, hogy radíroz, de nem túl durva. Emellett szerintem a lábon a begyulladt szőrtüsző fogalma nem is létezik. Nem használok utána tusfürdőt, felesleges. Hosszabb távú hatásairól még írni fogok, most nem tűnik úgy, hogy szárítana, vagy bármi hasonló. Remek darab, nyílván az ára is, de ha 20 dollár lenne, akkor is remek lenne. A család új kedvence. 30 fok alatt kell tartani és a 6 hónap a maximum eltarthatóság nála, kb. annyira is tippelem, mert azért nem kell minden nap radírozni. Ha otthon laknék, akkor is megérné megrendelni, kiváló termék.

Hosszabb távon is szeretjük, és igen többes szám, merthogy a párom is használja, annyira büszke is vagyok rá. Azt hogy szőrtüsző benövés mikor volt a lábamon szerencsére már nem is tudom :) csak ajánlani tudom.
4 hónapra volt elég kettőnknek, én mondjuk néha mással csaltam.
Határozottan újra fogom venni, nem kísérletezek mással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

Ausztráliai tulajdonú cég, és ott is készült.

4 hónapra volt elég kettőnknek, én mondjuk néha mással csaltam.
Határozottan újra fogom venni, nem kísérletezek mással.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

További info az összetevőről a KM-blogon >>