Sulwhasoo

Ár:   15 100 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   120 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Macsek23, Módosítva: 2015. március 18.

Ár:   15 100 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Egész éjszakán át ható kezelés. A hidratáló összetevők és gyógynövény kivonatok táplálják a bőrt, ellátva azt a szükséges nedvességgel, és serkentik a megújulását, hogy reggelre tónusosabb és ragyogó bőrrel ébredj. Nem zárja el a bőrt, és alvás közben serkenti a bőr keringését és a bőrlégzést, ezáltal a méreganyagok távozását, ugyanakkor a bőr számára fontos összetevők megtartását segíti.

Water / Aqua Butylene Glycol h 1 0Glycerin h 0 0Cetyl Ethylhexanoate eo Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Squalane eo 1 0DI-C12-13 Alkyl Malate eo Cyclopentasiloxane eo I szil Dimethicone eo I szil 1 0Glyceryl Stearate eo I euCamellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Cyclohexasiloxane eo I szil Panax Ginseng (Ginseng) Root Extract eo Ophiopogon Japonicus Root Extract Glycyrrhiza Uralensis (Licorice) Root Extract Paeonia Albiflora Root Extract Nelumbo Nucifera (Sacred Lotus) Seed Extract Polygonatum Officinale Rhizome/Root ExtractLilium Tigrinum Flower/Leaf/Stem ExtractRehmannia Glutinosa Root ExtractChrysanthemum Morifolium Flower Extract Paeonia Suffruticosa Root Extract Citrus Unshiu Peel ExtractAdenophora Stricta Root Extract Lycium Chinense Root ExtractCoix Lacryma-Jobi Ma-Yuen Seed ExtractAngelica Tenuissima Root ExtractHoney Extract Juglans Regia (Walnut) Shell Extract Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Angelica Acutiloba (Japanese Angelica) Root Extract Morus Alba (White Mulberry) Root Extract Beta-Glucan a I gy Sodium Hyaluronate h 0 0Trehalose h C14-22 Alcohols Stearic Acid eo I eu 2 0Silica Hydrogenated Castor Oil Isostearate Hydroxypropyl Starch Phosphate Palmitic Acid eo I eu 2 0Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil PEG-100 Stearate ti 0 0C12-20 Alkyl Glucoside Polyacrylate-13 Phytosteryl/ Behenyl/ Octyldodecyl Lauroyl Glutamate C12-16 Alcohols eo Carbomer Polyisobutene Xanthan Gum ti I eu Hydrogenated Lecithin eu Dextrin Theobroma Cacao (Cacao) Extract Polysorbate 20 ti I eu 0 0Propanediol h Ethylhexylglycerin Alcohol al Tromethamine Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Parfum / Fragrance i

sztich

2018. december 19.

Nagyon jó, tápláló krém. Kicsit büdi, de hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Nagyon jó, tápláló krém. Kicsit büdi, de hamar elillan.

Kremcica

2018. február 24.

Mintát kaptam belőle. Már az első felkenéskor láttam a hatását, ilyet még sosem tapasztaltam. Elképesztő ez a krém. A szaga nekem nagyon gyógynövényesen büdös de a hatása miatt tuti megrendelem. Ebayen a mintakiszerelés mellett kapható 30 ml utazó verzióban is, nagyon megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Lizka

2017. március 26.

A szemránckrémei viszont csak drágák, nem olyan jók. Szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 26.

A szemránckrémei viszont csak drágák, nem olyan jók. Szerintem.

Lizka

2017. március 26.

Minta alapján vettem meg a teljes kiszerelést, hetente egyszer-kétszer használom. Szerintem nagyon jó, bár az ára húzós. Az egész márkáért oda vagyok, már csak a lottó 5-ös hiányzik :)

Sz. Csilla

2017. március 7.

30 mlt rendeltem, most minden este használom. Reggelre mindig látványosan bababőrt varázsol. Szeretemm :)) 5 Csillag, csodaszer!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 7.

dorkka

2017. január 8.

Valami elképesztő jó kis krém. Először mintákat vásároltam belőle, majd egy 30 ml-es kiszerelést. Ebben a kiszerelésben egyáltalán nem drága, Ebayen keresztül vásároltam. Éjszakai krémnek használgatom, nem mindig csak ezt. Egészséges, puha, hidratált bőrt eredményez reggelre, még ebben az elképesztő hidegben is elég jól hidratálja az arcom, mikor egyébként úgy érzem, hogy az orrom letörik, ha jön még egy nagyobb szél. Az illata elképesztő jó, szimplán csak boldogság illatnak hívom :D Az összes (általam próbált) Sulwhasoo terméknek ilyen ginsenges-gyógynövényes illata van, imádok erre az illatra elaludni. Szerintem minden korosztálynak való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

karaibrahimgil

2017. január 6.

Annyira szeretem! Sok-sok minta rendelése után ajándékba kaptam egy teljes kiszerelésűt. Sokáig elég, mert mogyorónyi mennyiség is elegendő ahhoz, hogy reggelre babapopsi puhaságúvá varázsolja az arcomat. Az illata először furcsán gyógynövényesnek tűnt, de hamar hozzászoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

jirka

2016. április 25.

Nekem ő a Overnight Mask, mindennap használom. Más éjszakai maszkot is használtam, de egyértelműen ő a befutó. Kellemesen ginzenges, remekül hidratáló éjszakai maszk. Az állaga krémes, és nem géles vagyis inkább egy masszív éjszakai krémhez hasonlít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 25.

dobolank

2015. március 18.

Sok mintát használtam már el belőle, nagyon szeretem. Jól hidratál, táplál, télen abszolút hasznos tápláló maszk. Fürdés után szoktam feltenni, de elég gyorsan beszívódik, úgyhogy szerintem igazán száraz bőrre nappalra sem tévedés. Olyasmi a felhasználása és a hatása, mint a PC recovery maszknak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 18.

Macsek23

2015. március 12.

Jó ez a szérum, reggelre szép bőrt eredményez. Mintát érdemes belőle venni, úgy elviselhető az ára és elég kiadós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 12.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Beta-Glucan
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Trehalose, Propanediol

Squalane eo 1 0

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Egy hagyományos kínai orvoslásban használt gyógynövénynek, a kínai bazsarózsa gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Valószínűleg depigmentáló hatással van a bőrre. A helpmeoutDOC információi szerint az összetevő magas tannin tartalma révén védi a bőrt és felgyorsítja a sebgyógyulás folyamatát.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.