Sulwhasoo

Ár:   12 200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet feltöltötte: eo, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2016. április 8.

Ár:   12 200 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Gyengéd, mégis hatékony lehúzható maszk, mely méregteleníti és megtisztítja a bőrt a szennyeződésektől és az elhalt hámsejtektől, hogy a fakó, problémás bőr újra életre keljen.

Egyedülálló, méz állagú arcmaszk, minden bőrtípusra használható, finomítja a bőrt, ezáltal elősegíti az egyéb termékek bejutását a bőrbe.

Főbb hatóanyagok:
Orvosi salamonpecsét por: elnyeli a szennyeződéseket, és rövid időre vérbőséget okoz a bőrön.
Japán lonc kivonat: hidratálja, és simítja a bőrt.
Nagy mennyiségben tartalmaz koreai gyógynövényeket, melyek segítségével finoman hámlasztja és tisztítja a bőrt, ezáltal teszi az simábbá, fényesebbé és egyenletesebbé.

VikiM1987

2018. november 26.

Nagyon magas minőségű termék,igazi gyógynövény bomba.A legjobb lehúzható maszk!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Nagyon magas minőségű termék,igazi gyógynövény bomba.A legjobb lehúzható maszk!

Una

2018. szeptember 1.

Az itthon kapható drogériás maszkok és e között ég és föld a különbség. Az egyenetlen bőrfelszínt kisimítja, pórusokat csökkenti, szerintem ez a legjobb maszk amit valaha használtam, nagy kár, hogy nem lehet könnyebben beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Amea

2018. március 4.

Sokat vacilláltam, mire rászántam magam a vásárlásra, mert nem olcsó, de meggyőzött. Hidratálni érdemes utána, meg előre szólni a kedvesednek, aki épp elmélyülten horrorfilmet néz, hogy ez csak maszk és ne kapjon frászt, amikor kibattyogsz a fürdőszobából barnás-sárga arccal... ;)
Könnyű és kényelmes a használat, semmi fátyolmaszkos macera, és szemmel látható a változás. A bőröm egységesebb tónusú, puhább, ragyogóbb. Elsőre kicsit nehéz volt eltalálni a mennyiséget, de ezt nem kell vastagon kenni, vékonyan is teszi a dolgát és szépen le lehet húzni.
Szerintem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 4.

Szerintem újravevős.

kimikochaaan

2017. április 18.

Mintát rendeltem belőle én is. Az illata erős gyógynövényes, az állaga tényleg mint a méz. Felkenve kellemes, hamar szárad és könnyen lehúzható, csak a szemkörnyéken fájdalmas kicsit, de ki lehet bírni. Kis vérbőséget okoz, és bizsereg az arcom lehúzás után. Beszoktam kenni a márka krémjével az arcom utána, mert egy picit szárít.Így pihe-puha bőrt kapok, reggelre (mert este szoktam használni egyszer egy héten) kisimultabbnak látom az arcomat.Annyira sok mindent szerintem nem csinál a bőrömmel, de biztos h jót tesz neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

cattitude

2017. február 12.

decemberben rendeltem mintákat, a sok pozitív komment miatt mindenképp ki szerettem volna próbálni ezt a maszkot, de én nem tudok ennyire szuperlatívuszokban beszélni róla. a szaga szerintem teljesen olyan, mint az unicumé (bár ez igazából nem baj, de eléggé meglepődtem rajta :D). az állaga nem a kedvencem, szörnyen ragad és miután összetapicskoltam a tasakot, alig tudom a ragacsosság miatt kinyomni a maradékot. nekem 1 tasak is kissé kevésnek tűnik, az orcámra már csak nagyon vékonyan tudom felkenni. gyorsan szárad, könnyen lehúzható, használat után szép puha lesz a bőröm, érzem, hogy az elhalt hámsejteket lehozza, de kb ennyi, az orromon lévő SF-ekkel nem tud mit kezdeni. ha kicsit pattanásos a bőröm, azzal sem csinál sok mindent, nem igazán viszi le a pirosságot/gyulladást. 4 csillag, mert mintához képest is egészen olcsón jutottam hozzá és végül is nem rossz, de a csodaszer státusztól mindenképp messze van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Csucsi08

2017. január 19.

2017.01.19. Még mindig imádat! Szeretem az illatát, és nagyon finom a bőröm a használata után. Nem használom gyakran, mert hamar elfogyna. Legszívesebben minden nap felkenném :)

2015.12.17. Vettem egy mintát érdekességképpen, de elvarázsolt. Olyan puha lett az arcom. Azóta Ebay-en beruháztam egy 50 ml-es kiszerelésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

noragode0

2016. május 21.

Mintát használtam belőle, kozmetikus utáni gyulladt bőrön, szépen rendbe tette reggelre az arcom. Meg fogom venni a nagy kiszerelést belőle. Könnyű lehúzni, nem kell vastagon feltenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

Mundow

2016. március 21.

Nagyon jó lehúzható maszk. Használata után nagyon feszes, sima és puha lesz az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 21.

dorkka

2016. február 19.

Le vagyok nyűgözve. Nagyon, nagyon jó maszk, 10 db mintát rendeltem belőle, 5 miliseket. Először egy-egy egész mintát tettem az arcomra, azt is alig tudtam szétoszlatni egyenletesen, és utána mikor húztam le, az egész arcom jött vele, mintha gyantáznék :D Utána ráéreztem a használatára, így az 5 ml-es minta két alkalomra elég, és vékonyan kenve sokkal könnyebben lehúzható. Nagyon sokat javult tőle a bőröm állapota, bár más újabb termékeketis használok, de ezután a maszk után látom egyértelműen sokkal szebbnek a bőröm. Mitesszereim ugyanúgy vannak, de a pórusaimon segített, feszesebb a bőröm, és gyulladt, nagy pattanások szinte sosem jönnek elő, ha mégis, egy nap alatt maguktól felszívódnak, nem kell hozzányúlnom, így nem lesz sebes sem. Eddig egy pár Ilcsi maszkra esküdtem, de emellett azoknak a hatása is szinte semmi (esemény előtti-aha pakolás..) , persze néha azért azokat is használom még. Nagyon lelkes lettem, így megrendeltem már a szappant, és a márka ginsenges arckrémjéből is mintákat. Ha mintákat rendel az ember, akkor is elég borsos az áruk, de abszolút megéri, amíg tudom, veszem, legszívesebben most is mindenből rendelnék pár mintát :) Talán az overnight vitalizing mask lesz a következő, amit rendelek, viszonylag jó áron van, és nagyon jókat írnak arról is. Macerásabb a beszerzése, amiért sajnos nálunk nincs a drogériák polcain, de abszolút megéri az a kis extra idő, amíg kikeresem ebayen a legjobb áron, megrendelem, aztán várakozom az érkezésére... Mindenkinek nagyon ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

andrea91

2015. december 23.

Hogy lehet hogy én erről nem írtam még véleményt...?:) na én ezzel vagyok úgy mint a nagymamák a liszttel, kell hogy legyen itthon egy bontatlan..:) szuperül tisztít, én használom emulzió után is, és néha minden előtt, mert akkor úgy érzem háromszor jobban beszívja a bőröm amit ráteszek, így kicsit jobban tép, de nem vészes. Imadom hogy lehúzható, oly kényelmes oly csodás hogy nem kell mozdulatlanul feküdnöm-a tévére is félve sandítva oldalra mint egy bármilyen fátyolmasznál - ezeket hiába szeretem, egyszerűen nem fér össze az életvitelemmel:D szóval hatalmas pluszpont a kivitelezésnek! Csak lehúzom és kész, másodszor már teljesen foltmentesen tudtam lehúzni, nem maradt semmi utána, könnyen ki lehet tapasztalni. Még Anyukám és a Kedves is rájárnak néha:D Anyu nem tudom mire mondott utoljára ilyet, de múltkor olyan lelkesen jött oda hogy ez NAGYON JÓ, hogy szerintem még ennyire izgatottnak semmitől nem láttam, pedig bőrgyógyász, az összes lézerkezelést, dermarollert, mittudomén, minden krémet kipróbál, általában egy vállvonás a reakció részéről még a durva frakcionalt lézerkezelések eredményét illetően is, a ginseng krémet látom hogy szereti, de magától sose jön oda hogy hú hallod ez..... szóval ez igazán sokatmondó:) persze nyilván nem összehasonlítható a lézerrel, tehát ez nem valami ránctalanító beavatkozást múl felül, tök más hatása van, csak egy mindent látott bőrgyógyászt annyira lázba tudta hozni mint eddig szerintem kb semmi, vagy maximum 1-2 dolog. Az illata finom szerintem, néhány embert biztos zavarna, gyógynövényes, de én imádom, bar már a "földszagú" ginseng család illatát is kifejezetten megszerettem. Nem is tudom mit mondhatnék még, a kedvenc maszkom minden közül, mindig lesz belőle itthon, és ezerköszönet érte a sulwhasoonak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 23.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Lonicera Japonica Flower Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-75, Honey, Betaine, Sodium PCA, Sorbitol, Glutamic Acid, Alanine

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

Egy hagyományos kínai orvoslásban használt gyógynövénynek, a kínai bazsarózsa gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Valószínűleg depigmentáló hatással van a bőrre. A helpmeoutDOC információi szerint az összetevő magas tannin tartalma révén védi a bőrt és felgyorsítja a sebgyógyulás folyamatát.

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bentonite 0 0

Sorbitol h 1 1