Sun Kiss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ancsika3, Módosítva: 2013. augusztus 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fényvédők

KupaiVirag

2016. július 6.

Imádom. Tavaszi, nyár eleji napozáshoz nekem tökéletes volt, nem égtem le, nem irritálta a bőröm és nagyon gyorsan beszívódott. Mindig keresem a különbséget naptej és naptej között, ez azért jobb, mint a többi, mert könnyen beszívódik és nem hagy fénylő, zsíros érzetet a bőrön, viszont valamivel kellemetlenebb az illata, mint a többi naptejnek, nekem valahogy túl szúrós, de megszokható és nem vészes. Ár-érték arányban jár neki az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 6.

ancsika3

2013. szeptember 20.

Bár csak 10 faktoros, tökéletesen elég volt. Brutális égető napsütésben de.10 órától, du. 4-ig kint voltam a tűző napon (tudom, hogy nem szabad), és nem égtem le. Az ára is szuper, 1000 Ft alatt van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP