Sun Ozon

Ár:   199 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: muffinmonsuta, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. május 28.

Kiszerelés:   2 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Természetes napbarnított színt ad a bőrnek.

MelindaBB

2016. augusztus 29.

Nagyon nagyon befogta a bőrömet. :) Tehát ez a része nagyon jó, mivel hófehérke vagyok. Még a színével sem lenne gondom, de egy kendővel egyszerűen lehetetlen az egész testet egyenletesen befedni. Hiába vagyok tapasztalt önbarnítós, ez nagyon folyik, vízszerűen és a lábaimon még szépen el lehet kenni, de feljebb már szinte kiszárad a kendő. A Dove-os krémhez képest viszont abban jobb, hogy van színe egy pár órával egy felkenés után is és nem utolsó sorban olcsóbb jóval.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

KuliKali

2016. július 14.

Megvettem még a nyár elején a Dove-os mindenki által istenített spa borzalommal(ha valaki velem együtt szeretné szidni,írjon és jól elleszünk egy darabig) együtt. Úgy gondoltam 100ftért megéri,de eltettem későbbre,hogy majd ha összeszedek egy kis színt,akkor kipróbálom,úgy nagyot már nem tévedhetek. Hát nem is tévedtem. Semennyit. Mert hogy ez a pisisárga kiskendő semmit nem csinált,minthogy marha büdös volt,majd az első fürdés után lehámlott :D Konkrétan ha 0,0001-nyit sötétebb lett tőle a bőröm,akkor sokat mondtam,azt is csak nagyítóval,foltokban véltem felfedeznia szárazabb helyeken,pedig a kedvenc Clean&Clear bőrradírommal radíroztam előtte le a bőröm. Elég rondák az összetevői,szóval azt az 1 csillagot is arra kapja hogy olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 14.

Norka21

2016. július 12.

Én csak úgy poénból vettem meg(100ft-ért),hogy mégis milyen lehet. Nem fűztem hozzá nagy reményeket,de mégis vártam valami hatást,hát meg is kaptam...sajnos. Érdekes volt a kendő tapintása (tipikus kemény-ócska fajta) és a színe is,ami konkrétan nem is volt. :D Miután bekentem az arcomat vele, 1-2 percen belül olyan vörös lett tőle a fejem,mint aki éppen akkor égett le a napon pecsenye pirosra. Iszonyatosan égett tőle a bőröm,egyből mostam is le.Nagyon megijedtem,attól féltem,hogy feldagad esetleg a fejem vagy ilyesmi,de hál' isten nem történt ilyen. Szerencsére volt itthon Aloe First spray,úgy hogy azzal fújtam 5-10 percenként az arcomat. Fél órán-vagy 1 órán belül el is múlt a pirosság és az égő érzés is. Összességében egy nagy rakás kaki, NEM használ!! Ugyanis a kezemet is bekentem vele és SEMMI! Nem fogta meg! Tanultam ebből, ezek után soha nem fogok semmilyen önbarnító terméket használni az arcomon,még ha arra való is,akkor se! Nem éri meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

kisseniko0322

2016. március 6.

Minden barnító módszer előtt érdemes bőrradírt használni, így elkerülhető a foltosság. Nekem személy szerint bejött, egyenletes szinem lett, és szemmel látható lett a változàs. Ami negatívum hogy sárgàs árnyalata van így elég természet ellenes, illetve lehet hogy bőrtipus válogatja de először kipirosodtam tőle mintha leègtem volna, miután pedig testàpolót használtam jött meg a rendes hatása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

nikolett

2015. április 21.

Nevetséges hatást lehetett elérni vele annak idején... szerintem már nem gyártják, soha nem látom, de nem is baj :D Olyan foltos voltam tőle, hogy el kellett, hogy takarjam a kezelt bőrfelületet. Úgy meg minek.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

Dorka93

2014. szeptember 13.

érdekes a nedves kendő, én azt hittem, h színes lesz erre olyan mint egy nedves sima törlőkendő. a barátnőm használta ő semmit nem vett észre én most kentem fel, de mivel tegnap dove barnítóztam így nem tudok nagy különbséget mondani..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

Timii

2014. augusztus 7.

Én télen vásoroltam belőle 1 csomagot(2db tasak)..felkentem fürdés elött 3-4 órával, aztán fürdés testápoló. Szerintem nagyon gyorsan hat és iszonyatosan látványos!!! Én heti 2x járok szoliba, de még így is hatalmas színkülönbséget tudtan elérni vele!:) Szerintem ha éppen csak egy buli kedvéért szeretnél elérni szép barna színt, akkor ez a tökéletes választás! Nagyon szeretem..ezen a télen is használni fogom;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

nkltt

2014. július 14.

99 forintért vettem két darabot akciósan, de csak később olvastam el róla a véleményeket és nem sok kedvem volt kipróbálni nyaralás előtt.
Most nyaralás után, lett egy kis alap színem és így próbáltam ki, pozitívan csalódtam benne. Az illata teljesen jó, nem hagy maga után olyan tipikus barnítós illatot, nem zsíros érzetű a bőröm, és fokozta a barnaságomat. nem lettem sárgás és foltos. kicsit macerás a kendővel bánni, de ennyi pénzért megérte szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 14.

nyarigabi

2014. május 20.

Minden évben nekifutok az önbarnítóknak, de mindig rájövök, hogy macerás, foltos, sárgít...stb. Ez a felismerés idén csupán 2X77 forintomba került, hála ennek a kendőnek. Kap tőlem két csillagot, mert olcsón megúsztam, egyébként pont ugyanannyira rossz ez a termék, mint az összes önbarnító, amit eddig próbáltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 20.

d.anett89

2014. május 14.

Ma vettem belőle 5db-ot,megörültem h könnyebben lehetek barna,bár kicsit furcsálltam,hogy ennyitől valaki szép barna lesz...ha igaz lenne mindenki ezt használná!
1szett(2db-ot tartalmazott) 79 ft volt...1,5 órája kentem vele a karjaimat... tudni kell hogy fehér vagyok,de nem hulla fehér...én nem látok különbséget! Mindegy...valamire csak jó lesz :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.