Sundance

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tuci, Módosítva: 2020. június 30.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• A napozás utáni gél megnyugtatja a bőrt napozás után.
  • PH-semleges formulájával kellemesen hűsíti a bőrt és gyorsan beszívódik, anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna maga után.
  • Hosszantartóan hidratál, ezáltal selymesen puhává varázsolja bőrét.
  • Bőrnyugtató és hűsítő formulája segít gyorsabban átvészelni a leégést, hogy egész nyáron élvezhesse az ápolt, napbarnított bőrt.

anTskin

2020. augusztus 29.

BULLSHIT!
Nagyon csalódott vagyok. A kedvenc termékem volt korábban, de annyira elrontották az összetevőit, hogy sírni tudnék. Mérges vagyok magamra is, mert megvettem újra ész nélkül, és nem néztem meg az összetevőit, hogy megváltozott.

Kezdjük az elején, korábban az aloe vera ( Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice) a 2. helyen szerepelt az összetevők között.
Jelenleg ez visszaszorult a 7. helyre, ráadásul porított szárított verzióban ( Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder ) ...agyrém!
A 2. helyre szépen betoták a vödörnyi alkoholt! Jó kis nyugtató és hidratáló gél mondhatom...mit is csinál az alkohol? Ja igen...SZÁRÍT!!! Könyörgöm, 2. helyre alkoholt tenni egy hidratálóban???

A legelső verzióban alcohol egyáltalán nem is szerepelt, aztán már a másodikba belecsempészték, de legalább nem a 2. helyre. Na az újban aztán rendesen megcsinálták. Én hülye meg még az arcomra is kentem. Mondanom sem kell, úgy égett tőle az érzékeny bőröm, hogy nem győztem Centellával kenni napokig megmaradt az irritáció.

Szóval egy szó mint száz, RETTENET lett ez az új verzió. Hatalmasat csalódtam a termékben is és a márkában is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

anTskin

2020. augusztus 29.

Hatina

2020. július 21.

Nem egy csoda termék. Szerintem vannak nála jobbak erre a célra.
Illata kellemes, de sajnos rettenetesen ragacsos érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Nem egy csoda termék. Szerintem vannak nála jobbak erre a célra.
Illata kellemes, de sajnos rettenetesen ragacsos érzetet hagy maga után.

szilardz

2020. július 16.

Kiválóan hűsíti a bőrt, de csípésekre, sérülésekre is ajánlom, emellett nagyon jól puhítja a bőrt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

eprecs

2020. július 2.

Szuper! Hűsíti a leégett bőrt és hidratálja, ahogy bekentem a férjemet olyan puha lett tőle a tenyerem amilyen egyik kézkrémtől sem. Az illata finom és nem hagy ragacsos érzetet, abszolút 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol