Sundance

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2021. január 29.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Megbízható védelmet nyújt a különösen napérzékeny,  még nem lebarnult és érzékeny gyermekbőrnek a napégéssel és a káros UV-sugárzással szemben. Extra vízálló formula.

• Octorylene mentes
  • Alkohol mentes
  • Parfüm mentes
  • Aluminium, parabén, paraffin, ásványi olaj és szinezőanyag mentes
  • Vegán

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Saci22

2022. május 10.

Tavaly egész nyáron ezt használtam, mert semmi más nem volt a DM-ben. Nagyon nehéz eldolgozni, ott marad a bőrön, de ha jól bedörzsölöd nem fehér és az én szuper érzékeny bőröm se égett le, úgyhogy szerintem teszi a dolgát, főleg ennyi pénzért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 10.

nemesanna06

2022. január 1.

Szerelem ez a fényvédő <3
Az arcomra használom, és féltem, hogyan fog működni, ha sminkelek rá, tökéletes. Fénylik és tényleg fehér (ami egy kis idő múlva eltűnik), miután felkenem, de szoktam rátenni a TO azelainsavas krémjét és primert, ha sminkelek, így szépen lemattul. Egyeltalán nem csípi a szememet sem. Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 1.

Szerelem ez a fényvédő <3

mesi92

2021. október 23.

Én is az összetevők miatt vettem meg. Legalább 25 féle fényvédőt használtam már, de azt kell mondanom, ilyen borzalmas érzetet még egyik sem okozott. Ez az a fényvédő, amit még a lábamon sem tudok elhasználni, borzalmas, senkinek nem ajánlom. Ragad, fénylik, összekeni mindened. Ebben az árkategóriában is vannak ennél sokkal jobb termékek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 23.

vadvirag919

2021. augusztus 19.

Egy olcsó benzyl alcohol és oktokrilénmentes, lehetőleg fizikai fényvédőt kerestem, postaköltség nélkül. Ezt találtam. Nálam a tengerparton jól vizsgázott, nem égtem le, nem lettem kiütéses tőle. Ezek a pozitívumok.
A negatívumai viszont…. Először is van egyfajta bukéja na. Szörnyű. A másik meg az állaga, a kenhetősége, és az az érzés, amikor rajta van az emberen és még nem ment be vele a vízbe. (Ja meg a színe, de ez a legkevesebb, addig kell kenni, amíg átlátszóvá nem válik. Nagyjából.) SOHA nem szívódik be, vizezés után sem, ami végülis megnyugtató, mert tudod, hogy ott van. De mondjuk úgy, hogy 40 fokban izzadva ez az állag… förtelmes. Minden reggel hisztizve kentem fel, pedig 30 éves vagyok és tudom, hogy szükségem van rá. Elképzelni nem tudom egy gyerekre ezt, hogy gondolták felimádkozni. Ebből adódóan az újrakenés sem volt egy sétagalopp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

szavitrii

2021. augusztus 16.

Megörültem neki, hogy oktokrilénmentes, ezért vettem meg a kislányomnak. Jó sűrű krém, el kell dolgozni, de legalább biztos felkeni az ember a megfelelő mennyiséget. Kipróbáltam arcra is. Hát... mintha disznózsírt kentem volna magamra. :D De testre teljesen jó, és ami a legfontosabb: nem égtünk le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Dyana91

2021. június 25.

Az összetevői miatt vettem meg saját használatra. A krém nagyon sűrű,nehezen kenhető, jól el kell dolgozni a bőrön hogy ne hagyjon fehér réteget, így csak testre használom. Az szuper, hogy illatmentes és a fényvédő hatásával is elégedett vagyok.
Ár-érték arányban jó fényvédő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 25.

Ár-érték arányban jó fényvédő.

Kajmi

2021. június 16.

A nagyon szép összetevői miatt vettem meg. Arcra szerettem volna használni, de először kipróbáltam karon. Nagyon sűrű, nehezen eldolgozható, fehér réteget hagy maga után. Összességében ezzel nincs bajom, strandra biztosan el fogom használni, de arcon biztosan nem tudom elviselni. (Ugyanilyen az 50+ változata is.) A választásnál fontos volt, hogy alkohol és illatanyagmentes legyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Más néven Tinosorb A2B. Ígéretes új generációs hibrid (kémiai-fizikai egyszerre) fényszűrő; szilárd halmazállapotú, visszatükrözi a fényt, mint a fizikai fényszűrők, de nincs látható fehér színe. A ma ismert leghatékonyabb UVB és UVA2 szűrő - az UVA2 (320-340 nm) tartományban is véd, ahol a legtöbb fényvédő nem. Emellett kiemelten fototabil összetevő.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0