Sundance

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erika81, Módosítva: 2016. augusztus 19.

Kategória:   Fényvédők

Vízálló naptej gyerekeknek, illatanyag nélkül. Azonnali védelmet nyújt.

Bonika12

2019. június 6.

Szerencsére csak 50ml-es kiszerelésben vettem meg. Annyira nem vagyok tőle elájulva. Nekem nagyon elnehezíti, zsírosítja az amúgyis zsíros bőrömet. Nehezen szívódik be. Ennek ellenere el fogom használni, de nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 6.

stella06

2017. július 13.

Magamnak vettem, tűző déli napon is tette a dolgát. Kicsit fehéres réteget hagy a bőröm, viszont legalább kevésbé ragad, mint a felnőtteknek szánt naptejek. Arcon pattanásosít, oda érdemes mást használni. Olcsó és jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Svetlana

2017. március 28.

ezen termék használata mellett egyáltalán nem égtem le. Igaz, nem is barnultam tőle egy szemernyit sem. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 28.

erika81

2016. augusztus 7.

50 ml-s kiszerelésben vettem csak meg, zsebnaptejnek. A kiszerelése miatt praktikus táskába, babakocsiba, strandra a Garnier 50 faktoros naptejét használjuk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Antioxidánsok: Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak