Sundance

Ár:   900 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: biju94, az összetevőket feltöltötte: LUNACICA, Módosítva: 2021. augusztus 10.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Vízhiány

2021-ben megújult összetétel!

Különösen alkalmas az arc, a nyak és a dekoltázs bőrére. Vízálló formulája azonnali védelmet nyújt és óvja bőrét a napégéssel, a pigmentfoltokkal és a napsugárzás okozta bőröregedéssel szemben. Ezenkívül hidratáló hatása révén megvédi bőrét a kiszáradástól az ápolt, szép bőrért.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

gellkata

2022. május 5.

Kezdő napi rutinba tökéletes!
Kombinált bőrtípusomra, ha alá hidratálok, kicsit zsíros maradt utána a bőröm, illetve az alkoholt én nagyon éreztem rajta.
Nem hagy maga után fehér réteget, vizes állaga van, könnyen el lehet dolgozni
Én nagyon szeretem, teljesen jól működik minden napos használatra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 5.

Kezdő napi rutinba tökéletes!
Nem hagy maga után fehér réteget, vizes állaga van, könnyen el lehet dolgozni
Én nagyon szeretem, teljesen jól működik minden napos használatra!

454szallito

2022. április 26.

Nyaralásra vettem, 100 ml, repülőre felengedik, ez volt a fő szempont. Egész könnyen beivódik, nem lesz túl zsíros tőle a bőr. Arcra nem próbáltam, csak testre, egyszer sem égtem le

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 26.

LUNACICA

2021. július 23.

Pár hete vásároltam,eddig még csak pár alkalommal használtam,de megvoltam vele elégedve,nem lett zsíros tőle az arcom,azt nem mondhatom,hogy olyan volt érzésre,mintha semmit sem kentem volna az arcomra,de szerintem ár-érték arányban megállja a helyét.Illata kellemes tipikus naptej illat,de nem zavaró,a felkenés után egy kis ideig érezni,aztán én már nem is éreztem. A kiszererése nekem nagyon tetszik,mert elfér a táskámban,így ha kell bármikor újra tudom kenni vele az arcomat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Carnosine, Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Carnosine
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Más néven Tinosorb A2B. Ígéretes új generációs hibrid (kémiai-fizikai egyszerre) fényszűrő; szilárd halmazállapotú, visszatükrözi a fényt, mint a fizikai fényszűrők, de nincs látható fehér színe. A ma ismert leghatékonyabb UVB és UVA2 szűrő - az UVA2 (320-340 nm) tartományban is véd, ahol a legtöbb fényvédő nem. Emellett kiemelten fototabil összetevő.

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.