Sundance

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2020. május 12.

Kategória:   Fényvédők

• FF50 erős védelemmel
  • Vízálló napkrém arcra, nyakra és dekoltázsra
  • UVA+UVB védelem
  • Azonnali védelem
  • Gyorsan beszívódik és hidratál

szzh01

2020. május 17.

Ez évi 2. számú Sundance naptej próbálkozásom vele történt, mivel a járvány miatt sokat fog késni a koreai fényvédőm. Hát ez sem teljesít nálam jobban, mint az elsőként kipróbált Sundance med sensitive 50-es naptej.

Napi használatra arcra vásároltam fényvédőnek. Ezt a terméket kifejezetten arcra ajánlják.
Nos, próbáltam 1 héten keresztül mindenhogy, de az arcom fényes, csillogó és ragacsos maradt utána.
Kentem vastagon, majd vékonyan, krémek fölé, majd legvégül kizárólag önmagában, úgy hogy egyáltalán semmit nem tettem alá - sajnos akkor is csillog és ragad, pedig az én arcom a korom miatt már elég szomjas, szívesen felvesz nehezebb, töményebb krémeket is.
Rendesen le kell púderezni ahhoz, hogy a fejem ne diszkógomb legyen. Utána már nem fénylik át - bár hozzáteszem, hogy nagy melegben még nem próbáltam, így nem tudom, mi van, ha elkezdek izzadni.
A szemkörnyékem érzékeny, de egészen közel kenve sem bántotta, nem könnyeztem tőle.

A krém maga sűrűbb lotion állagú, fehér színű, számomra nosztalgikusan klasszikus strand illatú, - nyilván abszolút művi. Kellemes gyerekkori asszociációkat ébreszt bennem az illat, bár arcon egyáltalán nem szeretem az ilyen illatokat, de ez legyen a kisebbik baj.
Nyáron jobb híján majd elhasználgatom testre, de arcra nem fogom kenni, folytatódik a keresgélés...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Carnosine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Carnosine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak