Sundance

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. július 27.

Kategória:   Testápolók

A nagy mennyiségű Aloe Vera gél enyhíti és nyugtatja a bőrt. Bőrgyógyászatilag tesztelt, pH semleges.

k.boglarka

2019. augusztus 24.

Párszor használtam, nekem annyira nem jött be. Felkenéskor ragad, mondjuk viszonylag hamar elmúlik a ragadás. Szerintem semmivel nem tud többet mint egy jó testápoló. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Boudica

2019. augusztus 3.

Remek kis gél. Párom leégését (nagyon érzékeny a bőre) pár felkenés után szépen rendberakta. Az én enyhe bőrpíremet egy éjszaka alatt el is tüntette. Hűsítő érzést annyira nem ad, de ezen lehet segíteni ha hűtőben tároljuk. Az illata kellemes, nem túl tartós és a ragacsosság is tíz percen belül a múlté. Nekünk nagyon bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Kriszta1988

2019. június 25.

Nagy csalódás ez a gél. Megvásároltam, mert szerettem volna egy napozás utáni hűsítő gélt, de ez nem jött össze. Az én bőrömön nem segített, de ami a legrosszabb az a ragacsos érzet, amit hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

Hettii

2019. június 16.

Nagyon jól nyugtatja, hűsíti a megpirult bőrt, ár-érték arányban szuper, viszont amiért levonok egy csillagot és nem fogom újravásárolni, az a ragacsossága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Megany

2019. április 10.

Szerintem ebben a panthenol hidratál és az aloé meg hűsít,nyugtat.Aki prőbált igazi aloe növényből gélt,azt pontosan tudja,hogy az is ragacsos!!!
Nekem bevált,igazi nosztalgiacucc.Nyaraláson egyszer ezt vittem és valahányszor nyomok belőle,a tengeren képzelem tőle magam...
Ár érték arányban is jó,a pumpás kiszerelés is oké,de lehetne igényesebb vagy formásabb a flakon maga.kissé gagyis,de nagyon jő és hasznos termék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 10.

Betti7197

2018. augusztus 29.

Sos napozás utáni gélt kerestem, és hála az égnek erre döntöttem, ez egy csodaszer. A napozás utáni pirosságot jól elmulasztotta, bár a párom nem szerette a ragacsos érzete miatt, engem nem zavart egyáltalán.
Már nem is tudom miért, de elkezdtem az arcomra használni hidratálóként, és akkor szerettem meg igazán. Nyárra tökéletes, könnyű állaga van, smink alapnak tökéletes, és amit a bőrömmel tett, az valami csoda! Teljesen megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

hanka.horvath

2018. augusztus 14.

Igazi csodaszer!!! 2x-3x bekentem ma vele magam fele olyan piros vagyok mint voltam. Kicsit ragacsos érzést hagy maga után,de kárpotol érte a hatása! Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

minibear

2018. augusztus 13.

Igazi csodaszer a leégett bőrnek. Hűsít, ápol, jó az "alig-illata" és bár tény, hogy ragacsos, de hamar elillan a belenyúltam a ragasztóba érzés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

hedgehog

2018. július 26.

Bárcsak hamarabb rátaláltam volna. Én meg vagyok elégedve az összetételével, a legjobb volt, amit a drogéria polcain találtam. Nagyon finom illata van, ami sajnos rögtön elillan, amint teljesen beszívódik a bőrbe. Felkenés után nagyon jól hűsít. Bár sokan panaszkodtak, hogy ragacsos érzést hagy a bőrön, az én esetemben ez fél perc se volt. Az mondtam már, hogy milyen jó, hogy pumpás kiszerelésben készült?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

rocknrose

2018. június 9.

Nagyon jó termék. Kellemes az illata, hűsítő a hatása (főleg, ha hűtőben tartja az ember ;)
Bár valóban ragad egy picit..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Bár valóban ragad egy picit..

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.