Best of Beauty 2019

Sundance

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi_d, Módosítva: 2014. június 19.

Kategória:   Testápolók

Napozás utáni testápoló szabadgyökök elleni védelemmel.

prehalekjudit

2014. július 24.

Nagyon szeretem,gyorsan beszívódik,hűsít és jó az illata,meg az ára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 24.

Nagyon szeretem,gyorsan beszívódik,hűsít és jó az illata,meg az ára is.

meow5

2013. augusztus 3.

Többféle napozás utáni testápolót kipróbáltam, de ez volt közülük a legjobb.Jó bőrnyugtató hatás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

u.nonó

2013. június 24.

Tavaly próbáltuk ki először, és még mindig nem csalódtunk benne. Nagyon jól ápol napozás után. Gyorsan felszívódik, az illata kellemes, nem ragad és nyugtatja a bőrt. Szépen kiemeli a barnulást, és ha netalán leégne a bőrünk, azt is nyugtatja, rendbe hozza. Nagyon meg vagyunk vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 24.

mzs

2013. május 30.

Most megtaláltam ennek a friss változatát, gyorsan be is szereztem, mert nyaralásaink legfőbb társa szokott lenni. Leégéskori első használat után kicsit viszketni szoktam tőle, de aztán egy-két nap alatt ez a kis aloe verás csodaszer rendbe is szokott tenni, szeretem az illatát is, arra kell csak ügyelni, hogy ne akarjuk túlkenni, mert akkor darabosodik, de én még azt is elnézem neki..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 30.

somodiedo

2013. április 21.

Ápr. 21.:
Módosítok. Megadom ennek a kis testápolónak az 5 *-ot, két éjszaka alatt teljesen rendbe tette a nagyon csúnyán leégett vállamat. Se fájdalom, se viszketés, se hámlás. Jah, és az illatát is szeretem. Megérdemli a max pontot.

A párommal tegnap ki kellett mennem horgászni, horgászat előtt elvitettem magam a dm-be (kellemeset a hasznossal..), ezt is bedobtam a kosaramba, gondoltam estére szükség lesz rá, miután egész nap a napon perzselődünk. Elég csúnyán leégett a vállam, fürdéskor a víz csípte is rendesen. Bekentem ezzel a testápolóval, kellemesen hűsített, és a csípő, égő érzést elmulasztotta. Csodaszernek nem mondanám, de napozgatás, egész napos horgászat után jó szolgálatot tesz majd. Olcsó is volt (450-500,-Ft körül) így egyáltalán nem bánom, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

Ápr. 21.:

marinababa92

2013. április 8.

teljesen jó,arcra is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

teljesen jó,arcra is

lucacica

2012. augusztus 10.

Ragadt a bőröm utána, és izzadtam nagyon. Nem tudtam párologtatni :D
A rossmanos (sunzone) viszont hasonló áron van és az viszont jól beszívódik, annál fogok maradni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Ragadt a bőröm utána, és izzadtam nagyon. Nem tudtam párologtatni :D

Szandra88

2012. augusztus 8.

Nekem is nagyon bevált, nagyon hamar felszívódik és az illata is nagyon kellemes,hűsíti a leégett bőrt és hidratál. És még az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

la.petite.peste

2012. május 22.

Úgy néz ki, én vagyok az egyetlen, akinek nem ragad tőle a bőre. Nekem nagyon bevált, hamar beszívódott, hűsített, és a kellemes illata is hosszan érződött a bőrömön. Nem is drága, szerintem veszek majd még belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

lucacica

2012. január 1.

Jó, de ragacsos maradt a bőröm. Jövőre kipróbálok valami mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 1.

Jó, de ragacsos maradt a bőröm. Jövőre kipróbálok valami mást.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Disodium Rutinyl Disulfate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.