Sundance

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jiangzhi, Módosítva: 2016. június 26.

Kategória:   Testápolók

98% aloe vera tartalommal.

zsannasko

2013. december 1.

A márkát szeretem, de ezzel a krémmel csúnyán mellényúltam. Nem éreztem, hogy hűsítene, nem nyugtatott jobban, mint a testápolóm. Az illata nekem furcsa volt és iszonyat ragacsos volt és a bőröm is ragadt utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

Indira

2013. augusztus 9.

Szerintem jó cucc, most hétvégén használtam először, amikor a nap kicsit megkapta a vállam. Nagyon jól hűsítette és az égő érzés nagyon hamar elmúlt. Engem nem zavart h kicsit ragadós, a zselé állagú krémet többnyire ilyenek, nekem be is szívódott egy idő után, igaz nem kentem vastag rétegben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Pampilla

2013. április 26.

Még soha nem égtem le a napon,igaz általában nem is viszem túlzásba a napozást.Ennek ellenére tavaly beszereztem ezt az aloe verás bőrnyugtatót,és nagyon szerettem,az illata is jó,érezni rajta hogy nagyon sok százalékban igazi aloe.Alig várom hogy idén is elővehessem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 26.

mustang

2013. február 26.

Kellemesen hűsíti és megnyugtatja napozás után a bőrömet. Nekem is kicsit ragadt, illetve ha kicsit többet kentem, akkor darabokban ledörzsölődött a bőrömről. De a hatása a lényeg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

Pampilla

2012. december 16.

Kellemes az aloe verás illata és állaga.Kevés is elég belőle,úgyhogy maradt a flakonban bőven jövő nyárra is...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 16.

Lilla91

2012. augusztus 4.

Imádom ezt a terméket. Nagyon fehér bőröm van ezért ha 30 faktoros napkrémet is használok esélyes hogy leégek, de ez a gél a megmentőm. Bekenés után hűsíti a bőrömet és 1-2 nap után leviszi a gyulladást is. Ha a leégésem nem túl drasztikus akkor a gélnek köszönhetően nem is foszlok :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

applepopsicle

2012. július 21.

Ha egy kicsit eltúloztam a felvitt mennyiséget, ragadtam tőle és aztán tényleg úgy jött le rólam , mint a radír. Ha nagyon vékonyan kentem, akkor nem volt ilyen problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.

lenarta23

2011. szeptember 29.

Nekem nem jött be, mert száradás után mint a radír úgy jött le a bőrömről (nem a bőrömmel). Pedig az Aloe vera miatt jó lett volna. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 29.

ficuskinky30

2011. augusztus 28.

Én nyaraláshoz vittem ezt a gélt és szerintem a kissé megégett bőrrel nagyon jót tesz, másnap elmúlt minden pirosság a bőrömről. Kissé ragad, de ezért nem vonok le pontot, mivel szerintem ez a géleknek általános tulajdonsága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 28.

bunieka

2011. július 25.

Nekem úgy ragadt majdnem mint a méz. Egyébként napozás után hatásos, de nem tudtam rászánni magam hogy használjam, annyira nem mondható komfortos érzésnek mikor rákened a bőrödre. Az aloe miatt azt gondolom csak jót tehet... Egyszer rákentem a vállaimra mikor leégtem, és utána nagyon hamar elmúlt a fájdalom, rendbe is jött a bőröm egész gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 25.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.