Sundance

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. április 23.

Kategória:   Fényvédők

UVA / UVB szűrővel és E-vitaminnal védi a bőrt a leégéstől.

Kapható 20, 30 és 50 napvédő faktorszámban.

Kiszerelés: 100 ml

Maja92

2017. augusztus 12.

A jól bevált fényvédőm kifogyott, így ameddig nem szereztem be újra, ezt használtam napi szinten az arcomra,(30spf). Nagyon zsírosít és tele lettem pattanással...Többi testrészre oké, teszi a dolgát. A melkasomon is jöttek ki pattik de ezt nem fogom erre a krémre mert lehet, hogy csak a meleg miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

thalion3

2016. június 25.

Védi a bőrömet, nem égek le miatta. Viszont büdös és csípi a szemem. Vízállóságról nem tudok nyilatkozni.
U.d.: Mégis leégtem alatta és rengeteg mitesszerem lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.

U.d.: Mégis leégtem alatta és rengeteg mitesszerem lett tőle.

Nittuska

2015. július 8.

Én 20ast vettem, testre tényleg jó, de arcra.... Hááát az amúgy is zsíros arcomon nagyon rossz volt, olyan ragacsos, éreztem h ott van és h "huhh hát ezt nem bírom, le kell mossam"
Nem sokszor használtam úgy h kb ennyi a vélemény róla :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

Nem sokszor használtam úgy h kb ennyi a vélemény róla :S

im

2015. február 26.

az 50 faktoros verziót használom az arcomra, nekem kell fölé mattító púder, hogy emberek közé mehessek, mert különben nagyon csillog, egyébként szeretem, gyorsan beszívódik.

Update: MsTindigo engem is megfertőzött, mióta a Kiss My Face fényvédőt használom, el sem tudom képzelni, hogyan tudtam ezt valaha is magamra kenni, hiszen van olyan fényvédő, ami pillanatok alatt felszívódik, nem fénylik zsírosan tőle az arcom, és nem tartalmaz irritáló összetevőket (illatanyag, denaturált alkohol). 4 helyett immár 2 csillag, azért nem egy, mert az igaz, hogy az 50 faktoros verzió használatával még csak nem is barnult az arcom nyáron (szerencsére).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.

jkrisztie2

2014. február 13.

Szoláriumozáshoz használom az arcomra, nagyon szépen megvédi a leégéstől, hidratál, ápol is. Az illata is kellemes, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 13.

cioccolata

2013. november 6.

Nekem 30 faktorosom van.
Párszor már használtam, és eddig meg vagyok elégedve. Gyorsan beszívódik, jól véd. Sajnos kiizzadva zsíros hatást kelt az arcon, de ez szerintem kivédhetetlen bármilyen napozó terméknél. Ha nem ömlik rólam az izzadság, akkor szinte matt a hatás (úgy, hogy nem kenek fölé semmit!). Ötöst kap.

Update: most így a nyár után hozzátenném, hogy valóban okozott 1-2 pattanást nekem is, amikor minden nap használtam. Ha csak heti 1-2-szer, akkor nem. Nincs szívem lepontozni, mert hidratálókrémként is funkcionál szerintem, az arcomon lévő szárazabb részeket ripszropsz rendbe hozta. Szóval csak annyi, hogy száraz/normál arcbőrre való, ezt valóban ráírhatták volna. A illatát, az állagát, a hatását töretlenül szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Nekem 30 faktorosom van.

Hime

2013. július 28.

Egyik barátnőm küldött egy tesztet napozókrémekről és a drogériás kencék 12-ből 8 pontot kaptak, így gyorsan be is szereztem egyet pár nappal később, mert jött az ötlet, hogy kimehetnénk barátommal egy napra a velencei-tóra. Erősen vaciláltunk a 30 és az 50-es faktor között, végül a 30-as nyert és nem bántuk meg! A mai rekkenő hőségben alkalmunk is volt tesztelni és egészen jól teljesített. Minden vízbemenetel előtt (összesen háromszor) bekentük magunkat még a déli órákban is (10-től 2-ig) és csak a vállaink pirultak meg, szóval örülünk, mert mindketten hófehérkék vagyunk és emellett leégésre hajlamosak is :)

A család többi tagja meg csodálkozott, hogy miért kenegetjük mindig magunkat, hát ezért. Ők meg jól leégtek mint a fene! Muhahahaha :DDD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

andrej

2013. július 24.

Sajnos nekem erről nincs jó véleményem, bár nagy reményekkel vettem meg. Az összetevői sem rosszak, azért döntöttem emellett, mert ebben nincs benne a sokak által vitatott "Octocrylene " összetevő.
Nem tudtam normálisan elkenni magamon, kis darabokban jött le rólam folyamatosan, elég idegesítő volt a parton.
Arról már ne is beszéljünk, hogy mikor vízben voltam, nem nagyon védett, nem is barnultam le egyenletesen. :(
Visszavittem, visszakaptam az árát, szerencsére a Manna Strandkrém remekül bevált, így az hiszem, Sundance termékekkel többet nem próbálkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

Chi-Annie

2013. július 15.

Leteszteltem egy Balatonozós napon... korábban azért az arcom kipirult, amikor még semmit sem használtam rá, ezzel kétszer kentem be aznap és egy kicsi pirosság sem volt. :) Pattanások eddig nem jelentkeztek,de én nem is napi rendszerességgel használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

Indira

2013. június 26.

Hát nem tudom... első felkenés után nekem is pattik lettek az arcomon, de gondoltam hátha nem ettől és többet nem lett olyan. Amúgy kifejezetten arcra ajánlják, háááát... az is gáz h fényes-zsíros kinézetű lesz tőle az ember arca. Egyébként testre jó, ott beszívódik, de az arcomon nem. És tegnap vettem észre a szemeim alatt 2 halvány májfoltot, hát nem biztos h közrejátszott, de előtte nem volt nekem ilyen :(
Egy szóval: testre OK, arcra nem.
(nekem a 20-as van)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 26.

Egy szóval: testre OK, arcra nem.
(nekem a 20-as van)

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate