Sundance

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2011. május 27.

Kategória:   Fényvédők

Dea

2017. augusztus 7.

Nagyon nehéz elkenni, és fehért réteget hagy maga után,túl sűrű,emiatt biztosan nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Hanamizuki

2017. augusztus 7.

Megtanulhattam volna már, hogy olcsó húsnak...na de nyaralás előtt úgy döntöttem, hogy nem akarok 4-5 ezerért naptejet vásárolni, így esett a választás erre a kedvesre. Tapasztalat.: sűrű, fehér, nagyon nehéz eloszlatni és rettentő büdös. Ez még hagyján, de az 50!!! faktor mellett, nem hófehér bőrrel, többször kenve magam is sikerült megégnem. Sajnos csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Marcsus

2016. augusztus 9.

A férjem hófehér bőrű, leégésre hajlamos, így nyaralásokra ezt szoktuk vásárolni. Kissé nehéz elkenni a sűrű krémes állaga miatt, éppen ezért picit többet is kell használni belőle egy alkalommal, és hajlamos megragadni pl. az arc ráncaiban, viszont a víztől könnyen kiszáradó bőrt gyönyörűen visszatáplálja, és egyikünk sem ég le mellette. Az illata lehetne nyaralósabb, azért a Hawaiian Tropic-é anno jobban bejött, viszont ár-érték arányban ez még jobb és valószínűleg legközelebb is ezt vásároljuk újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Cary

2015. július 8.

Valami olcsóbb 50faktorost kerestem a nyaralásra. Véd a leégés ellen, de elég nehéz elkenni és fehér maradok tőle akár több órán keresztül is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

Klau7

2015. május 9.

Nyaralásra vettem, mivel kevés időm is volt, nem is szerettem volna rá sokat költeni ő landolt a kosárba. Tengerpart mellé nem elég, nagyon hamar leégtem tőle pedig naponta többször kentem magam, ráadásul foltos lettem, nem is nagyon tudtam elkenni, az illatával se barátkoztam meg és még a bőröm se szerette mert pattanásos lett, nem effektív ez váltotta ki de gyanítom hogy közrejátszott. Nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 9.

maow

2014. augusztus 13.

A Rossmann Sun Ozon termékeit sokkal jobbnak találom, mert sajnos ezt eléggé nehéz elkenni, fehér maradok tőle, és szerintem ragadósabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

vds

2014. július 18.

hmmm... ragad mint az állat és amikor egyszer véletlenül a szememre is kentem belőle, iszonyatosan csípte, plusz az alkoholt, parfümöt is kispórolhatták volna belőle. de legalább olcsó volt, és a feladatát teljesíti, nem égek, nem barnulok vele. strandon elhasználom, de nem veszem meg még egyszer szegénykét, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 18.

Kishoshi

2014. július 13.

Nagyon jó ,sose égtem le,pedig hófehér bőröm van.Azt nem tudom,h mennyire vízálló,én az egésznapos szabadtéri munkálatok miatt szereztem be.Rendesen nem tudtam elkenni ,néha fedezek fel magamon eldolgozatlan foltokat...hiába, testápolóhoz vagyok szokva.Illata tényleg nem hétköznapokra való,dehát 50 faktorosat nem muszáj mindig használni.Árban verhetetlen,1800ért vettem a dmben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

lumiukko

2013. augusztus 6.

Nem rossz, főleg ennyi pénzért. Kissé alkohol szaga van, bár ez engem nem zavar. Könnyű eloszlatni, véd is rendesen, sose égtem le vele, de a vízállósága megkérdőjelezhető számomra, ugyanis pancsolás után látszik, hogy kiválik a vízcseppekben, illetve hétköznapokra kellemetlen használni, mert nagyon ragad. Ha valaki csak strandoláshoz akarja használni, akkor viszont ár-érték arányban rendben van. Nekem azért ez csak 3-as.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Serbackaja

2013. augusztus 1.

Teljesen megfelel a célnak, nagyon jól véd, de én csak strandolásnál, Balatonnál, tengernél használom, mert nagyon ragad, és az illata sem valami kellemes. Hétköznapokra valami kellemesebb krémet ajánlanék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol