Sundance

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pillelany, Módosítva: 2014. június 18.

Kategória:   Fényvédők

Naptej UVA/AVB védelemmel és F20 AVA+UVB szűrővel.

Erős védelem a napra különösen érzékeny, még le nem barnult bőr számára. Ideális arcra is.

Az UVA/UVB szűrő és az E-vitamin azonnali védelmet nyújt a leégés ellen, segít megelőzni a napsugárzás okozta idő előtti bőröregedést és ráncképződést. A zöld tea kivonatból és E-vitaminból álló aktív sejtvédő hatóanyag-kombináció védelmet nyújt a szabad gyökök kialakulása ellen. A 24 órán át ható ápoló formula pantenollal, glicerilnnel és avokádóolajjal hidratálja a bőrt. Vízálló, zsírmentes

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

dorkka

2014. április 14.

Egyáltalán nem szeretem ezt a krémet. Azt nem tudom, mennyire véd a leégéstől, mivel fényvédő nélkül sem szoktam leégni, de nagyon rossz használni!! Szerintem is erős, klasszikus naptej szaga van, amit a kisgyerekes családok csíkban húznak maguk után a strandon, ezer éve változatlanul, és ragad tőle mindenem. Én arcon is próbáltam, nem okozott semmi problémát, de szörnyű viselni, mint egy ragacsos maszk, úgy éreztem ragad az arcomra a por minden lépéssel, és mire hazaérek, talán ki se látszom majd mert betemet a mocsok, ami rátapad erre a szörnyűségre :D Ha használom, utána folyton csak arra tudok gondolni, hogy mikor mehetek fürdeni végre. Tényleg nagyon rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

Katie

2014. január 17.

Nekem ezt egyáltalán nem szívja be a bőröm, ráadásul a szaga és az állaga is borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 17.

S.K

2013. szeptember 1.

Jól véd, nem égtem le tőle. Viszont a ruhán borzalmas sárga foltokat hagyott, még akkor is, amikor azt hittem, hogy régen beszívta a bőröm. Sajnálom, ezért a kis malőrért (és persze a szürke rövidnadrágomat is sajnáltam, de szerencséjére két mosás után kijött belőle). Ezt a nyarat megkapja egy esélynek! Aztán bizonyíthat! :-)

2013.09.01
Bizonyított és tényleg jó. De a sárga folt probléma megmaradt. Így nem kap tőlem több csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

2013.09.01

Đóri

2013. augusztus 29.

Összemértem a DM és Rossmann márkát. Vettem mindkettőből 30 faktorost. Szerintem mindkettő megállta a helyét a tengerparton. Számomra talán a DM-s könnyebben-gyorsabban szívódott fel, mint a Rossmann-os. Egyik sem kopott le, illetve nem is égtem le egyik mellett sem. Mindkettő nagyon jól védett, csak annyi, hogy amiért a Rossmann-os kevésbé szívódott be így ragadós érzésem volt tőle, meg a homok úgy ragadt rá, mintha ragasztó lettem volna. Szerintem megérik az árukat, de így nálam a DM-es győzött. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

LovasBabi

2013. július 30.

Illata nem finom, gyógyszeres, nehezebben szívódik fel, fürdés közben kiül a bőrre, hófehérré váltunk tőle:D. Amit nem róhatok fel neki: természetesen védett a leégéstől. Volt szerencsém használni a nagy "rivális" Rossman naptejét is, jelentem most a DM alulmaradt! A Sunozon fényévekkel jobb! Illata, beszívódása, vízállósága, az egész összhatás is. Ráadásul ez besárgította a fürdőruhát is...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

mstindigo

2013. június 24.

Szerintem ebben az árkategóriában nem rossz termék, de az illata nagyon nem jön nekem be, az összetevők elmennek, az arcomon viszont nem működik. Engem az is zavar hogy 30 faktorral simán barnulok, annak egy erős fényvédelemnek kéne elvileg lennie. Amúgy évekig azt hittem, hogy ez egy jó termék, de mióta Bioderma fényvédőket használok, nem szeretnék erre visszatérni... Bár azok alapból 3x ennyibe kerülnek, akcióban ki lehet fogni 3.000 Ft/200 ml áron is. Azokat az arcomra is tudom kenni, ezt meg nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 24.

u.nonó

2013. június 24.

Nagyon meg vagyunk vele elégedve. Nem égünk le vele, ellenben szépen barnulunk. Nem ragad, az illata kellemes, és a vízben sem jön le egyből. Az ára pedig nagyon jó! :) Nekünk bevált, immár második nyár, hogy használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 24.

stenonis

2013. június 19.

Nem vagyok igazán oda ezért a naptejért. Pozitívum, hogy könnyen beszerezhető, normális árú, teljesen jól működik, a funkcióját ez a fajta abszolút ellátja. Ha odafigyelek, és szorgosan kenem magam, nem szoktam mellette leégni, barnulni viszont enged. A szaga tipikus naptejes illat, ebben a töménységben már nem nagyon tudom elviselni, nem szeretem magamon. Órákkal később is ragadok utána, valahogy nem jön ki jól a bőrömmel, emiatt nyűgösen használgatom. Van itthon két fél tubusnyi, elhasználjuk őket, de szerintem később mást fogok kipróbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

Theresia

2013. június 15.

Ez a 3. nyár, amikor használom. Pozitívumok: kellemes az illata, hamar beszívódik, jól véd a leégéstől, helyette szép barna leszek, valamint jó az ára. Negatívumok: felkenés után nagyon csillog a bőröm, mint akiről szakad a víz (még ha éppen nem is, de úgy néz ki), valamint ha nagyon meleg van, leizzadom magamról, kis "kukacokban" lejön, ami egy fényvédőnél még rosszabb, mint egy sima krémnél, hiszen a funkcióját is nehezebben tudja akkor ellátni szerintem. 4-est adok neki, ami még van, azt elhasználom, de legközelebb kipróbálok valami mást is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

katagi

2013. április 30.

20-as faktorú testvérkéjét használom, nagyon bevált. Az állaga jó, gyorsan beszívódik, nem ragad, szépen barnulok mellette és nem égek le. Az ára nagyon kedvező. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.