Sundance

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PAncsi79, Módosítva: 2021. április 27.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Sundance önbarnító koncentrátum az arc és a dekoltázs barnítására készült, fényvédő faktor nélkül. Hidratál, keverjünk egy kis mennyiséget a szokásos arckrémünkbe.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

balankaa01

2022. március 30.

Nem tudom, miért nem véleményeztem, ez volt a tavalyi évem szupersztárja, azzal, hogy nem csak arcra, hanem testre is szorgalmasan kentem. Gyönyörű színem volt tőle, sokan kérdezték, hogy hol nyaraltam. :D Nem akarták elhinni, hogy önbarnító.
Ha ötnaponta újrakentem, teljesen rendben volt, nem kopott túl gyorsan, rondán sem!
Remélem, találok még idén belőle. Tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 30.

Remélem, találok még idén belőle. Tuti újraveszem.

Ballkonigin

2019. január 3.

Két napja vettem meg ezt a csodaszert!
Tegnap hasznaltam eloszor. Igaz, hogy csak arcra es dekoltazsra javasoljak, de en a bokamtol a fejem bubjaig vegigkentem magam. :)
En ugy hasznaltam, hogy a tenyerembe nyomtam a testapolombol, belepottyintettem ebbol a koncetratumbol, osszekevertem, es kentem. Arcra 3-5 cseppet ir, en a labszaraimra, hasam, hatam 5 cseppet, combokra 7 cseppet, dekoltazsra es arcra 3 cseppet hasznaltam. (A comb fenek egyben volt kenve, nagyobb felulet, tobb testapolo, ergo tobb csepp).
Mivel nincs rajta pontos keveresi arany, nem tudom osszekeverni nagyobb mennyisegu testapoloval, igy kicsit pepecselos vele a munka.
De osszessegeben azt kell, hogy mondjam, teljesen megeri!!
Tenyleg (de tenyleg!!) napbarnitott hatast nyujt, nincs az a csunya sarga szin, nem lettem foltos tole, es fele annyira budos mint hasonlo tarsaik, nem fogta meg sem az agynemut, sem a ruhamat.
A pipetta jol mukodik, konnyu adagolni.Biztosan ujravevos!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Két napja vettem meg ezt a csodaszert!
De osszessegeben azt kell, hogy mondjam, teljesen megeri!!
A pipetta jol mukodik, konnyu adagolni.Biztosan ujravevos!

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.