Sundance

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2019. június 17.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Egyenletes barnaság. 24 órás hidratáltság. Már pár óra elteltével természetes, egyenletes barnaságot kölcsönöz a bőrnek. Hosszantartóan hidratálja a bőrt, ezáltal bársonyossá varázsolja azt. Rendazeres használat mellett az E-vitamin gátolja a a korai bőröregedést, a bőr simává válik és a ráncok mélysége csökken.

biju94

2019. július 11.

Az 5* az új kiadásának szántam volna,( amit azóta feltöltöttem az oldalra ) de valószínű ez a régebbi változat is ugyanígy teljesített volna, szóval hagyom az 5*-ot. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

danyadi77

2018. július 3.

Lábamra kerestem valamit, amiről jó véleményeket írtak, és ha nem jön be, akkor sem bukok nagy összeget. További szempont volt, hogy ne legyen az a tipikus önbarnító szaga száradás után. Nos, egy lehelletnyi színt már az első alkalommal sikerült elérni, de éppen csak én látom magamon. Sajnos a szag is megvan, talán kevésbé, mint más termékeknél, de ez valószínű valamelyik kulcs összetevőből származik. Színben egy kicsit többet vártam, pedig még elég fehér vagyok...és hiába kenek többet. Az ára viszont tök jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Guenwhyvar

2018. június 25.

Nagyon fehér, vékony és érzékeny bőröm van; napozni sem időm, sem elszántságom (napszúrást előbb kapok, minthogy barnuljak). Viszont a beteges sápadtság ellen szerettem volna tenni valamit; erre a krémre esett a választásom.
Az eredmény nagyon jó; a krém egyenletes színt eredményez, fokozatosan tűnik el, nem kopik foltokban, kb 5-6 naponta kell újra kenni.
Egy csillaggal azért kevesebb, mert az én túlérzékeny bőröm nagyon piros és irritált lesz, amikor felkenem, ez kb 1 óra alatt múlik el; utána viszont nagyon jó a végeredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

KacsKacsaBogi

2018. június 2.

Sziasztok! Imádom a nyarat, napsütést...de az idei május valahogyan extra meleg volt. Nem vagyok a leégős bőr típus,de azért idén éget a nap rendesen. Nem is igen megyek napra emiatt. Így, hogy legyen színem, kerestem egy önbarnítót. Hetekig böngésztem a netet, itt is mindegyiknél elolvastam egyenként a hsz-ket...és mivel imádom a DM-es termékeket, úgy döntöttem veszek egyet. Ha csúnya lesz az eredmény, max vakolatot kenek a fejemre :-D tudni kell, hogy bár 38 éves vagyok,néha az arcom totál pattis és miteszeres :-D örök tini :-D :-D :-D plusz a homlokomon a sok szolitól és napozástól pigmentfoltos lett. Szééép barnás folt ami elég nagy. :-D szóval mielött bekentem volna ezzel a krémmel az arcom, elötte bőrradír,pórusösszehúzó pakolás, ásványi agyag pakolás...majd az önbarnító.
Az illata nagyon fini kellemes. Ami hatalmas nagy meglepi volt reggelre: nincs tipikus önbarnító undi szaga. Másnap sem. Azután sem. Plusz 1 csillag.
Fantasztikusan egyenletes barna lett az arcom. A barna pigmentfoltot sem erősítette fel. Bele olvad a kapott színeredménybe! Ezen felbuzdulva másnap is bekentem vékonyan az arcom. :-) 4nap elteltével azt írhatom: nincs patti,nincs száraz arcbőr,nincs undi önbarnító krém "szag". Nincs foltokban kopás. Nem zsírosodik jobban az arcom. Eddig FÁNTÁSZTIK kis csoda krém. A lábam is bekentem zuhanyzás után 3napja. Lesz ami lesz alapon. Az eredmény detto mint az arcomnál. Egyenletes szép szín. Nem kopott onnan sem. Hamar beszívódó krémecske amúgy. <3
Nem vagyunk egyformák. A bőrünk sem. Lehet ami X nél bevált az épp Ynál nem. Tehát mindent figyelembe kell venni, mielött elkezdünk használni egy kozmetikumot.
Nekem eddig (koppkopp) bevált. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

Nekem eddig (koppkopp) bevált. <3

sarahL

2017. október 27.

Első használatra bőven kentem az arcomra, kicsit lassan is szívódott fel, úgyhogy féltem, hogy másnapra totál foltos-barna leszek. De szerencsére nem így lett.. Meg is jegyezték milyen jó színem van :D Azért legközelebb kevesebbet kenek, mert jobban szeretem a természetes, nem rögtön feltűnő barnaságot.Viszont elég bíztató, hogy nagy adagnál sem lettem foltos, és egyenletesen kopott a szín. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

Flami

2017. július 10.

Nagyon jó kis barnítókrém.
Szinte egyáltalán nincs az a tipikus önbarnítós illata.
Először csak önmagában kentem, de úgy nem annyira tetszett, most már kb. egy hete használom hidratálókrémmel fele-fele arányban összekeverve minden nap, így már jó. Egészséges, természetes színt ad. Szép.
Radírozni kell előtte, volt, hogy nem voltam elég alapos és homlokomon lett egy vízszintes világosabb sáv.
Nyakra, dekoltázsra is jó, karra is szokott jutni, mert elég kiadós, hidratálóval vegyítve meg pláne.
Sokáig elég lesz, úgy látom, így az ára is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 10.

Nagyon jó kis barnítókrém.
Szinte egyáltalán nincs az a tipikus önbarnítós illata.
Sokáig elég lesz, úgy látom, így az ára is szuper.

KlaudiaZs

2017. június 25.

Annyira örülök, hogy felfedeztem, és mertem megvenni, illetve használni, mert szuper, pont erre volt szükségem. Mivel nyáron is hámlasztok, így az 50 faktoros fényvédő minden reggel az arcápolásom utolsó lépése, viszont mivel testre alacsonyabb faktorszámot használok, és baromi könnyen barnulok, június elején már úgy néztem ki mint aki 1 hétig sült a tengerparton. Az arcom viszont mindig hófehér maradt, amit csak alapozóval lehet korrigálni, de azt nyáron nem használok, ha nem muszáj, ilyen melegben nem szeretem. Lényeg, hogy ez az önbarnító valami mesés, egymás utáni két este felkenem, és majdnem olyan barna az arcom és nyakam, mint a testem. Ráadásul egységesen, nem foltos (hajtőnél óvatosan mondjuk, kialakulhat barnásabb pici folt), egészen tartós, pár napot kibír, utána alaposan leradírozom az arcom (arctisztító kefe), és mehet előlről az egész barnítás. Nem vettem észre, hogy csúnyán kopna, bár nem is várom meg, hogy magától eltűnjön. Viszonylag könnyen beszívódik, van hogy előtte még esszenciát is használok, és arra megy rá, így is működik, volt hogy másnap reggel bha hámlasztót használtam, és nem volt gond a színével, plusz nagyon minimális az önbarnító szaga felkenve, szinte észrevehetetlen, és nem is okozott pattanást, ettől nagyon féltem. Az ára nagyon baráti, mivel kevés kell belőle, szóval szerintem egész nyáron elég lesz, nagyon ajánlom bárkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

Ennie86

2017. június 19.

Sajnos nem nagyon van időm napozni, de nem akarok fehér se lenni. A legjobb megoldásnak az önbarnító tűnt. Igaz, hogy ezt arcra ajánlják, de én kipróbáltam a lábaimon, hason, és a karjaimon is. :) Nagyon kellemes meglepetés fogadott pár óra múlva. :) Kis csoda nekem ez a krém. Többen is megdicsérték a szép bronzos/barna bőrömet. Egyenletesen szívódik fel és nem jön le a fürdések alkalmával se. Max egy kicsit kopik. Bátran ajánlom minden fehér bőrű sorstársamnak. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

marryjane

2017. június 5.

Terhességem miatt a szoláriumozás kizárt dolog. Alverdés krémet akartam megvenni, de az eladók nem sűrgetik a kipakolását. Nagyon jó ez a krém. Jó az illata, hamar beszívódik, kevés is elég belőle, nem fogja be az ágyneműt és nagyon jól barnít-egyenletes-természetes. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate