Best of Beauty 2019

Sundance

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2011. június 7.

Kategória:   Fényvédők

zsófi84

2015. május 13.

Kb két éve ennek az 50 faktoros változatát használom. Mivel sok anyajegyem van, amiből pár necces, eléggé odafigyelek, hogy mikor mennyit vagyok a napon. Sokmindent kipróbáltam, drágát, olcsót, krémeset, olajat, nyomósat, fújósat. Az a tapasztalatom, hogy a leégés és bőrvédelem szempontjából az olcsóbb verziók ugyanúgy teljesítenek, mint a drágábbak. A sok közül nekem ez volt a legmeggyőzőbb, érzékeny bőrre nagyon jó választás. Az állaga kicsit folyós, de mivel fújni kell, könnyen kezelhető. Engem nem zsírosít jobban, mint más fényvédők. Kb 2000 pénz volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 13.

gioia

2014. március 15.

Bevált. Elég védelmet nyújt és nem is irritálta a bőrömet, pedig mániákus fújkáló vagyok :) De inkább a krém, mint egy jó kis napégés...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.

marinababa92

2013. április 8.

pattanásos hátam miatt vettem belőle sensitive-et,pont ezt,bevált,nem hagy zsíros érzetet a naptejekhez képest,arcon is kellemes,illata nincs

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

stella06

2011. augusztus 22.

Tényleg jó termék, jelenleg napi szinten használom (mivel az arcomra vett Anthelios után ez fért bele a költségvetésembe...). Hogy véd, azt nagyon remélem, irritációt vagy égést mindenesetre nem tapasztaltam mellette, bár én az 50 faktorosat vettem meg. Viszont eléggé zsíros, az én bőrömnek túlságosan is, így sajnos egész nap csillog tőle a nyakam és a vállam (ahol kilóg a ruhából). Csak ez lesz az oka, hogy nem veszem meg többször.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 22.

Metta

2011. augusztus 22.

Nagyon jó naptej. Nincs benne illatanyag, nem allergizál. Gond nélkül tudom használni az érzékeny bőrömre. És tényleg nem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. augusztus 22.

ficuskinky30

2011. július 3.

Nekem nagyon bevált ez a naptej: a Garnier-től kiütéseim lettek, elég érzékeny a bőröm, viszont ezt nyugodtan kenhettem, semmiféle kiütés nem látszódott. Jó az állaga is, gyorsan beszívódik. Most nyáron is ilyet fogok venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 3.

Stina

2011. június 9.

Egy szerencsés véletlen folytán fedeztem fel magamnak - kirándulni mentünk, és a naptej kimaradt a csomagból, így szükség volt valami olcsóra. Így utólag belegondolva talán jobb is, hogy otthon maradt a meglévő. Nagyon elégedett vagyok vele, tényleg vízálló, és az érzékeny bőrű páromra kenve is helytállt. Ötöst kap, mert ILLATANYAG- és TARTÓSÍTÓSZER-MENTES, ezen kívül emulgeálószereket sem tartalmaz! Nem akarok tippet adni a gyártónak, de ezért hajlandó volnék többet is fizetni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol