Sunday Riley

Ár:   £34   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hambi, Módosítva: 2019. június 24.

Ár:   £34
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ellentétben a legtöbb C-vitamin-termékkel, amely csak a bőr felszínét kezeli, ez a C-vitamin készítmény szuperolajokat tartalmaz, hogy elérje a bőr legmélyebb rétegeit és a lehető legszikrázobb fényt kölcsönözhesse annak.  3% -os THD aszkorbátot tartalmaz, egy erőteljes antioxidánst, amely zsírokban oldódik, stabil marad a levegőn és a vízben is. Ezzel együtt a gyökérből kivont arany kurkumaolaj ideális a bőr ragyogásának fokozásához Nyugtató esti kankalint, antioxidáns hatású gyömbérgyökér kivonatot, biszabololt, A-vitaminban gazdag vörös málnamagolajat, nerolit és jojobát is tartalmaz. Gyorsan felszívódik és egészséges fényt nyújt.

KezdoManias

2020. március 1.

Ez bizony egy olaj. Tudom tudom, rá van írva:) Még Black Friday akcióban kaptam ajándékba egy 15 ml-es üvegcsét a SpaceNK-n, aminek irtóra örültem, tekintettel arra, hogy ez sem egy olcsó termék. Most jutottam el odáig, hogy felbontsam és kipróbáljam.
Nagyon szép, kemény karton doboz borításban, egyfajta talapzatban áll, amiről le kell húzni a dobozt. Nagyon szép maga az üveg is, amiben sárgállik az anyag. Nagy élmény kézbe venni. A pipetta is jól működik, az üvegcse rendesen zár, nincs melléfolyás.
Más fórumokon elég sok pozitív bírálatot kapott, ezért is voltam lelkes. Az én vízhiányos bőröm viszont elég nehezen szívta be, vagyis nagyon sokáig maradt a "Glow" finish, amit ígért. Ebből a szmepontból nem is lehetne semmi panaszom, cseppet sem érezni száraznak és cseppet sem látni fakónak a bőrfelszínt használat után. Ugyanakkor pont ez a problémám... Reggel a rohanásban sajna nem fér bene, hogy hosszasan várak, míg rákenek valami mást is.
Annak, aki szereti az ilyen hatást, mindenképp ajánlom. Aki viszont azt kedveli, ha a bőre gyorsan benyel mindent - keresgéljen tovább.
Az olajos jelleg miatt én sajnos heti 2-3 napnál többet nem tudom majd feltenni, ami miatt a 15 ml irtóra sokáig lesz elég, a pontos hatást pedig nehéz lesz felmérnem. Párom persze felajánlotta, hogy elkenegeti a vádlijára, az úgyis száraz... Jó, hogy minden nehéz helyzetben van kire számítanom:)
Így összességében 4csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 1.

Így összességében 4csillag.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: 4-T-Butylcyclohexanol, Bisabolol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hexyldecanol
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopherol

SymSitive márkanéven árult hatóanyag, ami a bőrirritációt hivatott azonnal (1-3 percen belül) csökkenteni. Az összetevő hatásáról márkafüggetlen irodalmat nem sikerült találni.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.