Sunfleur

Ár:   1210 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1210 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: matrjoska, az összetevőket feltöltötte: eyeye, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1210 Ft

A Sunfleur Bust formplus mellbalzsam, a már bizonyított Mellfesszeség növelő balzsam tovább fejlesztett változata. Plusz hatóanyagaival a bőr dinamikus egyensúlyának fenntartásához a kollagén-, és elasztin rostok képződését serkentő, hidratáló, revitalizáló összetevői növelik a bőr feszességét, rugalmasságát. Különösen ajánlott szülés/szoptatás után, vagy fogyókúrázóknak, idősebb/változó korban. Terhesség, illetve szoptatás alatt használata nem javasolt.

Kiszerelés: 100 ml

Ár: 1210 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
vaczkor

2016. április 25.

Komolyabb fogyókúra után vetettem be (sajnos nem közben) és egész jól rendbe hozta a károkat. Teltségen nem javít (nyilván - nem is várható), de kicsit hetykébbek lettek a didkók, szépen feszesíti a bőrt. Aromax mellápoló olajjal együtt használom (reggel-este, keverem a kettőt: egy pumpa ebből, 3-4 csepp az olajból), nem tudom, melyik hat igazán, de így együtt elég jók. Illata is jó és klasszul felszívódik, így olajjal együtt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 25.

DawnMelody

2016. április 18.

A sok pozitív vélemény hatására, amit olvastam a termékről, úgy voltam vele, hogy egy próbát megér. Sajnos odáig nem jutottam el, hogy kiderítsem, feszesít-e vagy sem, mert kipattogzik tőle a mellkasom, mintha irritálná. :( Kár! Három csillagot adok, mert nekem hiperérzékeny bőröm van és nem hibáztatom a krémet. :D Úgyhogy ha valakit érdekel esetleg, az enyém eladóvá vált, egy hete vettem, és három nyomásnyi hiányzik csak belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

Chi-Annie

2016. január 28.

Szeretem speciális krémekkel ápolni a mell és a fenék-comb területeit, szerintem mindannyiunk örül, ha egy kis tuningot kaphatnak ezek a területek. Ez a krém a mell feszesítésére, megemelésére szolgál, úgy szoktam használni, hogy esténként bőséges pakolásként felviszem, reggelre pedig látható és érezhető a változás, ami kb. 2 napig tart. Szerintem segít mind esztétikailag egy keveset, mind a bőr hidratálásában, ami szintén fontos, hiszen ha hidratált a terület megelőzhető pl. a bőr kinyúlása, mérsékelhető a megereszkedése is. A kialakult striámat szépen halványítja, persze csak ideiglenesen, úgy 4-5 napig jóval kevésbé látszanak.

Nem egészen 5 csillag, olyan 4,5re lőném be, mert csodaszernek nem tartom,de ez a leghatásosabb az eddig használt mellfeszesítőim közül. Lehet, nem is létezik 5 csillagos. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 28.

timeej

2015. február 14.

Nagyon kellemes kis krém, gyorsan beszívódik, finom az illata. Hogy működik-e, nem tudom, hál' Istennek az ikrek (még) nem verik a térdemet, de gondoltam fő a megelőzés. A bőröm puha utána, nem hagy zsíros érzetet, nem irritált. Amit viszont nem értek, az a mennyiség és a csomagolás. Ekkora doboz láttán kétszer ekkora flakont vártam. Igaz, most féláron vettem meg, de teljes áron nagyon mérges lettem volna... Elhasználom, de max. akciósan venném meg újra. Az ára és a mennyiség miatt csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 14.

perectigris

2014. november 29.

Már egy ideje szemeztünk, aztán nemrég féláron találkoztam vele a Rossmannban, így hát velem jött.
Tapasztalatok : nos, nem ugrottak a nyakamba a melleim tőle, de rövid idő alatt érezhetően feszesít valamennyit, és nagyon jól hidratál, ezen kívül az állaga és az illata is kellemes. Könnyű eloszlatni, és hamar felszívódik, ráöltözhetős.
Szerintem újra fogom venni, bár ezért az árért igazán lehetne legalább akkora kiszerelés, mint amekkora papírdobozba rejtik :D:/ hiába elég belőle egyszerre egyetlen pumpálásnyi, napi használattal elég gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

nostijudit

2014. február 25.

Az aromax mellápolóval együtt használom...hát csodát azért együtt sem tettek,de rendületlenül kenem magam :)
Most kitaláltam,hogy felturbózom a hatásukat egy ultrahangos masszirozóval,hátha ugy mélyebben fejti ki a hatását.
Egyenlőre 4 csillag,és ha a ugy látható eredményt érek el,akkor jövök up-olni,és megajándékozom még egy csillaggal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 25.

Trystero

2013. november 28.

Én megelőzésre használom, hogy ne ereszkedjenek meg a melleim. Nagyszerűen hidratál, nagyon puha a bőröm tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 28.

blonszki.renata

2013. november 10.

Nagyon szeretem ezt a krémet, már többször is újra vettem. Rövid idő után érezhető és látható a hatása, tényleg feszesít. Az állaga is szuper, olyan mint egy testápoló, könnyen beszívódik, ellentétben pl. az Avon hasonló krémjével, amit a következő fürdésnél még érzem h rajtam van és úgy kell lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

szdm84

2013. augusztus 14.

Én a Rossmannban vettem pár hete. Egyszerűen szuper jó. 2-3 hete használom, de már 1 hét után is látványos volt a változás. Sokkal keményebbek és feszesebbek a melleim. Csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

mzs

2013. június 9.

Most érkezett meg a krém és már most 4 csillagot adok neki, mert igen tetszetős a csomagolása (remélem hatásában sem marad majd alatta), az ára is mondjuk úgy közép kategóriás, illata és állaga is kedvemre való, majd meglátjuk egy hét használat után, hogy feljebb vagy lejjebb kúsznak azok a csillagok. Az olvasottak alapján én egyből az Aromax mellápoló olajával együtt vetem be a szebb és feszesebb dekoltázsért.

Update: 5 csillag pipa. Esti párja (Aromax mellápoló olaj) is most kapta meg a csodaszer minősítést, hát ez neki is dukál, mert verhetetlen a párosuk. Reggelente használom ezt a balzsamot és úgy érzem tartós lesz a barátságunk, mert a bőröm bársonyosan puha és mellette rugalmas és feszes lett és ráadásul egyetlen pumpálásnyi elég belőle még a dekoltázsra is (tényleg balzsam állagú) éééééééés itthon is elnyerte a csodaszer minősítést!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Xylitylglucoside, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Nem szabályos INCI név. Lásd parabének.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak